* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 16 listopada 2017, 13:06 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 12:23
Posty: 3

Online: 4h 23m 36s
GG: 0
Dzień dobry wszystkim!

Czytuję sobie forum od pewnego czasu, śpiewaniem nigdy się nie zajmowałam, muzyka i instrumenty jednak zawsze w moim życiu były, dlatego postanowiłam w końcu zacząć się uczyć, bo tak naprawdę zawsze chciałam, natomiast zawsze było jakieś 'ale'.. Największe 'ale' to blokada przed pokazaniem się światu (nawet sąsiadom i domownikom) i straszny krytycyzm wobec siebie.

Byłabym ogromnie wdzięczna jakbyście pomogli mi wskazać drogę, czy z moim głosem w ogóle warto? (wiem, że odpowiedź zawsze brzmi tak!)
Do rzeczy: poniższe nagranie, jedno z moich ulubionych. Problemem jest to, że w trakcie śpiewania myślę sobie-hej! nie jest tak źle! natomiast po usłyszeniu nagrania moje uszy często więdną i mam wrażenie jakby ktoś podmienił nagrania. Poniższe nagranie to podejście pierwsze, słyszę sama niedociągnięcia (jak nie utrzymanie jednego dźwięku, albo za mocno cisnę głos) ale nie bardzo wiem jak je ogarnąć, niestety nauczyciel na razie nie wchodzi w grę.
Kłaniam się w pas, pozdrawiam i bardzo proszę o ocenę.

http://www72.zippyshare.com/v/LPHYV61k/file.html


Ostatnio edytowano wtorek, 27 marca 2018, 15:31 przez sm, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 17 listopada 2017, 12:09 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 09:56
Wiek: 29
Posty: 117

Online: 2d 1h 19m 15s
GG: 0
A mi tam się bardzo podoba, bardzo dobrze się tego słucha. Nie jestem jakimś wielkim znawcą, więc nie mam się nawet do czego przyczepić. Więcej wiary w swoje możliwości! Z takim podejściem zajdziesz daleko : )


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 17 listopada 2017, 19:03 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 12:23
Posty: 3

Online: 4h 23m 36s
GG: 0
rapisces napisał(a):
A mi tam się bardzo podoba, bardzo dobrze się tego słucha. Nie jestem jakimś wielkim znawcą, więc nie mam się nawet do czego przyczepić. Więcej wiary w swoje możliwości! Z takim podejściem zajdziesz daleko : )


Dziękuję Ci bardzo! <jupi> Zawsze jakiś kop do dalszego działania jest <ok> . W tym moim krytycyzmie największy tkwi problem.. Nie wiem jednak na jakich ćwiczeniach się skupić, w jakim kierunku iść, żeby móc sobie powiedzieć, że nie fałszuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 22 listopada 2017, 02:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Z taką fajną wrażliwością na pewno jest sens śpiewać. Fałszów jest sporo i aż uszy bolą momentami, ale ładnie budujesz napięcie głosem i głos ma ładną barwę. Moim zdaniem rozumiesz śpiewanie, a to wcale nie taka częsta umiejętność. Pracuj nad słuchem muzycznym i śpiewaj jak najwięcej, żeby wyeliminować babole.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 30 listopada 2017, 20:42 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 30 listopada 2017, 20:13
Posty: 6

Online: 10h 2m 54s
GG: 0
sm napisał(a):
Do rzeczy: poniższe nagranie, jedno z moich ulubionych.


Ładna barwa głosu, świeżość, delikatność, dobra wymowa angielska.
Główny minus - im wyżej tym gorzej. Jakbyś bała się nieco wyższych partii i poddawała się. Nawet nie próbujesz wejść do góry, głos Ci się rozjeżdża. Dlaczego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 20 kwietnia 2018, 18:42 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 12:23
Posty: 3

Online: 4h 23m 36s
GG: 0
Już tyle miesięcy minęło..nie wiem czemu z żadnego telefonu nie mogłam odpisać, ciągle błąd?

W każdym razie, dziękuje bardzo za odpowiedzi, tak wartościowe i motywujące. Tych górnych partii faktycznie się boję, wydaje mi się, że wyższych dźwięków nie ma w mojej skali :) Jak teraz tego nagrania słucham to aj, aj.. jak to ćwiczyć? By wiedzieć, że dźwięki są czyste i nie ma innych baboli?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 31 maja 2018, 22:06 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 31 maja 2018, 15:32
Posty: 7

Online: 7h 54m 53s
GG: 0
Powiem tak, ładna barwa (doły są fajne) gorzej z górami, tak jakby przechodząc z tych dolnych dzwięków w górne słychać taki zgrzyt, nie do końca jest to płynne przejście przez co pojawiają się nieczystości a góry są mało dźwięczne, wiem coś o tym bo sama mam taki problem, ale jak nad tym popracować niestety nie wiem, może koledzy coś podpowiedzą na forum. :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org