* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 5 grudnia 2017, 14:54 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 15 lipca 2014, 20:52
Posty: 25

Online: 6h 11m
GG: 0
Hejoooo! :)

Wracam do Was z nowym kawałkiem mojego bandu :) Zapraszam do ocen i komentowania :)
Pozdrawiam wszystkich ciepło!

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=0ozfiMTFWJ0


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 6 grudnia 2017, 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 20:21
Wiek: 39
Posty: 226

Online: 22d 8h 40m 12s
GG: 0
Kawałek jest fajny, dobrze zagrany i zaśpiewany. Mam tylko jedno duże ale: o czym on jest? Bo niestety warstwa tekstowa kuleje.

_________________
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BPuIe0GyfLQ[/youtube]


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 04:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
rain napisał(a):
Mam tylko jedno duże ale: o czym on jest? Bo niestety warstwa tekstowa kuleje.

Ciekawe pytanie.

Moim zdaniem nie wszystkie teksty muszą na nie odpowiadać. Ten utwór to raczej impresja niż opowieść czy statement. Opowieść o pięknie nocy i wschodu słońca, a przy tym zachwyt dziewczyną i dumanie nad nowym początkiem, jakie daje kolejny dzień. Ta piosenka nie jest pokarmem dla umysłu, tylko dla emocji. I jak dla mnie jest to pyszny pokarm.

Ośmielę się powiedzieć największy komplement, jaki można dać muzykom - miałem ciary! Te wokalizy w refrenie na tle wschodu słońca i przepełnionej pasją twarzy bardzo mnie poruszyły. Czuję coś eterycznego i magicznego w Waszym utworze i bardzo gratuluję.

Można się czepiać kilku kulfoników w tekście i paru muzycznych niuansów, ale nie mam ochoty. Idę spać z tą melodią, dobranoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 18:39 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Artystycznie jest rewelacja. Wasze kawałki mają klimat i świetnie się ich słucha.

Muszę pochwalić inną rzecz, nieco pozamuzyczną. Bardzo podoba mi się podejście do sprawy. Nie czekacie aż się samo zrobi, aż wytwórnia Wam nagra, wytłoczy, wymyśli teledyski, itd. Macie pełną świadomość, że przy odpowiednim zaangażowaniu i motywacji nagrywanie muzyki samemu jest w pełni możliwe. Aż miło patrzeć jak dobra muzyka jest poparta odpowiednim marketingiem. O tym się nie mówi, ale chcąc osiągnąć coś ponad Dni Wieliczki trzeba cisnąć marketing jak się tylko da. Media społecznościowe, platformy streamingowe i wiele, wiele innych rzeczy. Tak trzymajcie.

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 10 grudnia 2017, 00:53 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 15 lipca 2014, 20:52
Posty: 25

Online: 6h 11m
GG: 0
rain napisał(a):
Kawałek jest fajny, dobrze zagrany i zaśpiewany. Mam tylko jedno duże ale: o czym on jest? Bo niestety warstwa tekstowa kuleje.


Co do tekstu nie chce robić analizy własnych myśli :) Kawałek jest ogólnie o przemijaniu. O tym, że czasem jest taka chwila kiedy wychodzisz na ganek (ja to tak widzę), patrzysz na wielkie pole przed sobą, na to jak zwisa nad nim równie wielkie pomarańczowe słońce i zaczynasz wspominać. Wspominasz, wspominasz i dochodzisz do wniosku, że wszystko jest chwilą, sam jesteś chwilą. I tak dalej można by bajdurzyć :P

Bear napisał(a):
rain napisał(a):
Mam tylko jedno duże ale: o czym on jest? Bo niestety warstwa tekstowa kuleje.

Ciekawe pytanie.

Moim zdaniem nie wszystkie teksty muszą na nie odpowiadać. Ten utwór to raczej impresja niż opowieść czy statement. Opowieść o pięknie nocy i wschodu słońca, a przy tym zachwyt dziewczyną i dumanie nad nowym początkiem, jakie daje kolejny dzień. Ta piosenka nie jest pokarmem dla umysłu, tylko dla emocji. I jak dla mnie jest to pyszny pokarm.

Ośmielę się powiedzieć największy komplement, jaki można dać muzykom - miałem ciary! Te wokalizy w refrenie na tle wschodu słońca i przepełnionej pasją twarzy bardzo mnie poruszyły. Czuję coś eterycznego i magicznego w Waszym utworze i bardzo gratuluję.

Można się czepiać kilku kulfoników w tekście i paru muzycznych niuansów, ale nie mam ochoty. Idę spać z tą melodią, dobranoc.


Dzięki wielkie! :) To budujące :)

Nashville napisał(a):
Artystycznie jest rewelacja. Wasze kawałki mają klimat i świetnie się ich słucha.

Muszę pochwalić inną rzecz, nieco pozamuzyczną. Bardzo podoba mi się podejście do sprawy. Nie czekacie aż się samo zrobi, aż wytwórnia Wam nagra, wytłoczy, wymyśli teledyski, itd. Macie pełną świadomość, że przy odpowiednim zaangażowaniu i motywacji nagrywanie muzyki samemu jest w pełni możliwe. Aż miło patrzeć jak dobra muzyka jest poparta odpowiednim marketingiem. O tym się nie mówi, ale chcąc osiągnąć coś ponad Dni Wieliczki trzeba cisnąć marketing jak się tylko da. Media społecznościowe, platformy streamingowe i wiele, wiele innych rzeczy. Tak trzymajcie.


Dzięki wielkie!!! Wiesz staramy się, ciśniemy ile fabryka dała :) Najgorsze jest to błędne koło polskiej sceny muzycznej - nie jesteś "znany" więc nikt Cie nie promuje, nikt Cię nie promuje więc nie jesteś "znany". Ładujemy w to z chłopakami wiele nerwów, czasu i keszu, nie raz się chce to rzucić w diabły. Ale kurde - za bardzo to kochamy :) Małymi kroczkami jedziemy do przodu i śmiejemy się, że może do emerytury się uda :D Zresztą nawet jak się nie uda to już się udało :) Coś tam zostanie - z nas i w nas.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 10 grudnia 2017, 01:00 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 15 lipca 2014, 20:52
Posty: 25

Online: 6h 11m
GG: 0
A na wytwórnie to dzisiaj nie ma co liczyć :) Byliśmy na spotkaniu z takim jednym kiedyś prezesem - to chciał z nas zrobić drugą Sarse...


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 10 grudnia 2017, 01:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Wydaje mi się, że najlepszą strategią w tak popieprzonych branżach jak muzyczna to po prostu chodzić od drzwi do drzwi, zawsze ze świeżym nastawieniem. Nie sugerować się tym, co było zastane w poprzednich drzwiach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 10 grudnia 2017, 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 20:21
Wiek: 39
Posty: 226

Online: 22d 8h 40m 12s
GG: 0
Co do tekstu ok, rozumiem :) Swoją drogą wiem, że język polski jest jakoś taki "niewdzięczny" jeśli chodzi o pisanie tekstów. Raz czy dwa sama coś tam próbowałam w tym kierunku, ale efekt nie był zadowalający. (Oczywiście może chodzić o to też, że brakuje mi talentu ;) )
Czy gracie jakieś koncerty? Może powinniście spróbować, oprócz youtube'a, także innych mediów społecznościowych, jak np. instagram? No i walcie do każdej wytwórni, do jakiej się da i do każdej stacji radiowej, no może oprócz Eski ;) Sławne zespoły tak przecież robiły, pamiętam np. że czytałam jak Nirvana tak się rozsyłała po wszystkich możliwych wytwórniach.

_________________
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BPuIe0GyfLQ[/youtube]


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 10 grudnia 2017, 23:35 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 15 lipca 2014, 20:52
Posty: 25

Online: 6h 11m
GG: 0
Grać gramy, właśnie kończymy mini trase (9 koncertów w sumie) i od marca leci znowu z koncertami :) Antyradio też nas tam puszcza w nocy, żeby wyrobić polską muzykę :P
Z tymi wytwórniami to nie te czasy niestety :) Wytwórnie nawet jak biorą artystę pod swoje skrzydła, to przeważnie ten artysta ma być samowystarczalny. Sam ma się nagrać i najlepiej wypromować, chodzi o to że nie inwestuje się w debiutantów. O ile w mainstreamie (czyli tu gdzie produkuje się sieczkę dla mas) jest dosyć łatwo, o tyle ambitniejszy rodzaj muzyki zdany jest sam na siebie. No ale takie czasy - dzisiaj każdy może się nagrywać, każdy może śpiewać.
Są setki tysięcy zespołów i pełno solistów. Nie wiem od czego zależy, że ktoś się wreszcie wybija - chyba cierpliwość
i fart :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 29 stycznia 2018, 09:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 29 stycznia 2018, 08:48
Posty: 39

Lokalizacja: Zielona Góra
Online: 1d 4h 52m 4s
GG: 0
Prof! choć tekst typowo grafomański jak na mój gust, trochę jak Feel (muzycznie oczywiście 100 razy lepiej)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org