* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 20:14 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 31 grudnia 2009, 21:11
Wiek: 39
Posty: 258

Online: 1d 12h 52m 4s
GG: 0
Daj znać czy forum Ci się podoba. Czy wszystko dobrze działa? Może masz jakieś pomysły na to jak usprawnić jego funkcjonowanie? Może dodać jakieś nowe działy? Jakie? O czym chcesz porozmawiać? :)

BURZA MÓZGÓW!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04 
Janku, proponowałbym coś typu "dział w pół off top". Nie chciałbym, żeby był tu jakikolwiek spam, ale to mogłoby bardziej umożliwić integracje fanów Wokalmani ;) Wiem, że są "Kluby Wokalmanii" ale tam podzieliłeś nas na województwa :( Myślę, że dział wolnych rozmów, nie związanych w 100% ze śpiewem mógłby się przydać. ;) a co inni Wokalmaniacy na to? :D

edit ;)
Janku, taka prośba, jakbyś mógł gdzieś w widocznym miejscu na początku strony wokalmania.pl umieścić link do forum... tak po prostu dla wygody :D

nie chce spamować, więc kolejny edit ;)

skoro jesteśmy fanami muzyki, więc utwórzmy coś w rodzaju "Kawałek Miesiąca", najlepiej podzielić gatunkowo, nie chcemy przecież urazić Niezapominajki, która nie lubi hip-hopu umieszczając na cały miesiąc tylko takiej piosenki ;) proponowałbym wklejać linki, najlepiej z YouTube do 15 każdego miesiąca, następnie umieszczać ankietę... Niech wygra najlepszy! ;) i co miesiąc będzie powstawał nam nowy dział :D

jak tak dalej pójdzie to ten post będzie przeze mnie edytowany ze 100 razy, no chyba, że Janek pozwoli napisać kolejny, jeśli ten będzie miał ponad 100 linijek :D Janku uważaj na mnie, jestem baaardzo kreatywny :)

kolejny edit ;)
Janku jakbyś mógł dodać przy tworzeniu tematów opcje "stwórz ankietę", wiem, że tylko narzekam :D

i znowu edit ;)
Nie wiem gdzie to powinno być, więc piszę tu. Nie chcę nikogo po nicku wyzywać, ale proszę, nie róbcie błędów. Pamiętajcie o przecinkach itp. a jak Wam już przy pisaniu postu wyraz podkreśla się na czerwono, to możecie już go poprawić. Polecam słowniki ;) Dbajcie o nasz piękny język. Pamiętajcie, że tym łamiecie regulamin forum (III, 7).


i jeszcze jeden edit ;)

Janku, mógłbyś połączyc forum.wokalmania z wokalmanią? Nie chce mi się po prostu pisać nicku i maila pod każdą notką skoro jestem już zalogowany na forum :D


Ostatnio edytowano poniedziałek, 25 stycznia 2010, 11:03 przez ambak, łącznie edytowano 5 razy

Góra
  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:13 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 31 grudnia 2009, 21:11
Wiek: 39
Posty: 258

Online: 1d 12h 52m 4s
GG: 0
Dobra rada, zaraz coś takiego dodam i idę dalej oglądać Ojca Chrzestnego :D

Link będzie jutro, widoczny:))


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 13:55 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 09:56
Wiek: 29
Posty: 117

Online: 2d 1h 19m 15s
GG: 0
"Kawałek Miesiąca" to dobry pomysł, popieram xD.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 14:15 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 24 stycznia 2010, 20:03
Wiek: 29
Posty: 16

Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s
ambak - widzę, że jesteś bardzo kreatywny :) Twoje pomysły bardzo mi się podobają !
Zwłaszcza "Kawałek Miesiąca".. Ja praktycznie w każdej wolnej chwili słucham muzyki i chętnie poznałabym jakieś nowe piosenki, których nie miałam jeszcze okazji posłuchać ;)

Hmm.. mam nadzieję, że ja jako tako nie popełniam błędów i piszę w miarę poprawnie..
Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę.

I jeszcze co do pomysłów to można by stworzyć coś takiego z polecanymi przez innych użytkowników programami do nagrywania, obrabiania nagrań itp. itd.
Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko jest znaleźć jakiś dobry program i to do tego za przystępną cenę :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 01:32
Wiek: 33
Posty: 6

Lokalizacja: Płock
Online: 0s
Witam. Forum jest konkretne. Coś czuję, że bardzo szybko wpadnę w uzależnienie od niego :D . Proponuje dział w którym będą namiary na różnego typu warsztaty wokalne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 16:55 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 31 grudnia 2009, 21:11
Wiek: 39
Posty: 258

Online: 1d 12h 52m 4s
GG: 0
zygzacz3k, w ogłoszeniach jest taki dział:) ambak, widzę że w istocie kreatywny z Ciebie osobnik, potem się zajmę Twoimi propozycjami:) O tych programach też pomyśle!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 00:40
Wiek: 36
Posty: 195

Lokalizacja: krk
Online: 2h 8m 24s
Tak, programy to wg mnie dobry pomysł ! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 01:32
Wiek: 33
Posty: 6

Lokalizacja: Płock
Online: 0s
Odsyłacz do strony głównej mógłby być w logo forum. Wiem, że jest poniżej, ale dla mnie to jest bardziej funkcjonalne. Na wielu stronach to działa i np. ja intuicyjnie wciskam to logo :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 26 stycznia 2010, 11:40 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 09:56
Wiek: 29
Posty: 117

Online: 2d 1h 19m 15s
GG: 0
Można coś zrobić, żeby linki otwierały się w nowej karcie a nie na tej samej :> ? Byłoby wygodniej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org