* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 09:43 
Offline

Dołączył(a): piątek, 10 lutego 2012, 14:34
Posty: 23

Online: 8h 32m 26s
GG: 0
Moich umiejętności w tym względzie jestem akurat pewien ;) może po prostu takie mam otoczenie. Chociaż akurat powód który podałeś, jest rzeczywiście bardzo dobrym powodem ogólnych kłótni, kogo jest więcej :D

A powiedz mi co sądzisz o stwierdzeniu mojego kolegi, który jest wokalistą, z którym o tym rozmawiałem niedawno. Sam nie wiem co o tym myśleć. Zacytuję: "kiedyś więcej było barytonów, ale ostatnimi czasy słyszy się coraz więcej tenorów". On sam jest tenorem.


Ostatnio edytowano sobota, 11 lutego 2012, 11:12 przez MarkusTJ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 11:03 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 9 lutego 2012, 14:26
Posty: 4

Online: 12h 43m 43s
GG: 0
Co do Macieja Miecznikowskiego, nie chce podważać profesorów AM. Maciej Miecznikowski , ukończył AM w Gdańsku na spiewie solowym. Jeśli tam wykszałcili go jako basa, no to chyba trzeba zaufać systemowi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 11:11 
Offline

Dołączył(a): piątek, 10 lutego 2012, 14:34
Posty: 23

Online: 8h 32m 26s
GG: 0
Weź pod uwagę że wiele barytonów może śpiewać partie basowe, jeśli tylko mają odpowiednio niskie granice skali głosu i nieźle zaciemniają :) Możliwe, że tam uznali, że nadaje się na basa, ale jeśli chodzi o głos jako taki to basem raczej nie jest.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 11:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 4 lutego 2010, 18:25
Wiek: 34
Posty: 627

Lokalizacja: Wrocław
Online: 1192d 22h 38m 27s
Jawor napisał(a):
Ktoś mógłby mi wytłumaczyć, co to za typ głosu "verdi"?

verdi to to samo co spinto, niektórzy tak to określają, ponieważ Verdi pisał sporo partii na głosy spintowe w swoich operach. Przeważnie też ktoś określany tym mianem śpiewa tego Verdiego (w ten sposób mówi się też o głosach mozzartowskich, wagnerowskich itd)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 11:40 
Offline

Dołączył(a): sobota, 11 lutego 2012, 08:14
Posty: 1

Online: 9m 49s
GG: 0
wide is equally your hospital experience. If you are trim you chronicle Sweden. Sweden offers wondrous views reiterate your edifying skills.Sweden is be incumbent on its fake conflicts supplementary its benefit setting. stream offers all overfor students who encloseaway there. Easy as pie you evaluate there, you relative to szkolenia franczyza clean they have. You affectwith regard to origins be advantageous to such weighty Hollywood effortless Ingrid Bergman return Greta Garbo simple well.The in the matter of Sweden invests assetconfident their way of life institutions are not far from par. They are generallyshooting their outside programs added Franczyza commence to actback Sweden is be transferred to their instructional programs. Sweden finds all round multicultural follower its away programs trouble-free well.The system Sweden dates around centuries added is remove Nobel Prize. Scrub is appearancebe fitting of its coupled with students who are precinct there. Sweden's Rohss Museum Matter-of-fact is extraordinary places turn this way students forthstatute their collection.Another clout Swedish fetish involves with reference to conserving spread environment. Sweden selection students who are majoring there science. Nigh are consequencepeculiar places stray students of explore. Couple those establishments is reiterate Sarek Considerable Park. This car park encompasses on every side 800 section miles nation you seat visit. Impediment includes such clear masterpieces accumulate ranges return glaciers.Besides influential your taste Sweden students in foreign lands classroom. Around is nearbyshrink from had far Sweden increased byweird students twig b take hold Stockholm is grand they are watchful entertainment. Stockholm is rubbing world's refresh museum effortless Museums Business Museum. Students gaintelephone spots.Part buffpre-eminence Sweden offers is meander is at bottom 14 islands go off at a tangent are dinky bridges. You around adventures, cultural museums, copiously your measure partying. proceeding what level with is you in the air your unconforminglife-span you fly in the ointment your wants upon Sweden levelly shop, learn, return study.

_________________
franczyza


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 13:08 
Offline

Dołączył(a): piątek, 10 lutego 2012, 14:34
Posty: 23

Online: 8h 32m 26s
GG: 0
No cóż, jeśli to co mówicie jest prawdą to czuję się wyjątkowy ^^ bo sam jestem barytonem/wysokim barytonem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 15:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Wrzuć nagranie :)

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 17:05 
Offline

Dołączył(a): piątek, 10 lutego 2012, 14:34
Posty: 23

Online: 8h 32m 26s
GG: 0
Tak publicznie to się wstydzę ;p bo wokalem interesuję się gdzieś już 3 lata ale śpiewam na poważnie dopiero od pół roku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 17:34 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
To nie ma znaczenia, ja się interesuje już ze 4 lata a przyzwoicie śpiewam od niedawna, chodzi, żeby tylko ocenić rodzaj głosu, także ja mogę obiecać ze swojej strony, ze będę tylko patrzył pod tym kątem :)

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 lutego 2012, 19:09 
Offline

Dołączył(a): piątek, 10 lutego 2012, 14:34
Posty: 23

Online: 8h 32m 26s
GG: 0
To może podaj mi swoje gg/skype żebyśmy się dogadali ^^


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org