* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 
 Tytuł: Jaki prezent?
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 10 sierpnia 2019, 15:02 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 5 sierpnia 2018, 15:32
Posty: 186

Online: 11h 13m 40s
GG: 0
Potrzebuję porady by nie wtopić. Jest taka akcja przedświąteczna w której losuje się jakąś niezamożną osobę i wysyła sie jej prezent. Coś w stylu szlachetnej paczki. W tej akcji losuje się osobę która wcześniej podała jaki prezent by chciała dostać. Całą rodziną trafiliśmy na rodzinę w której jest dziecko sześcioletnie, chłopiec. Chciałby nauczyć sie grać na jakimś instrumencie, więc od razu pomyślałem o gitarze klasycznej. Tutaj mam jednak problem, bo gitary te występują w różnych rozmiarach i powinienem wybrać taki, który będzie dla tego dziecka wygodny, ale nie mam pojęcia ile ono ma wzrostu. Rozsądnie byłoby wybrać klasyka w rozmiarze 1/2, ale obawiam się, że może szybko z niego wyrosnąć, więc może taki zestaw by był bardziej rozsądny?
https://muzyczny.pl/136075_Admira-Alba-gitara-klasyczna-34.html
https://drumshop.pl/1400-aroma-metro-tuner-amt-520b.html
Jednak sam nie wiem czy to nie będzie zbyt skomplikowane i czy nie byłoby lepiej wybrać jakiś typowy dziecięcy instrument. Z drugiej strony gitara daje więcej możliwości, no i z instrumentu dziecięcego się wyrasta. Myślałem też o keyobardzie, jakimś używanym jak tu
https://www.olx.pl/oferta/casio-wk-110-klawisze-keyboard-CID751-IDB5LFu.html#77ae80bf19
Piszę teraz bo do świąt jeszcze kawał czasu. Jakie instrumenty muzyczne Wy byście wysłali takiemu dziecku? Maksymalna granica budżetu to jakieś 500-550zł. I tak będziemy się na to składać, więc nie odczuje się tego tak bardzo. Z góry dzieki za rady :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 16:25 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2018, 09:34
Posty: 52

Online: 2h 46m 29s
GG: 0
najlepszy prezent to taki który daje lepsze samopoczucie i zdrowie :) ja w tym roku dla mamy wykupiłem kilka zabiegów w komorze hiperbarycznej Atamed sprawdzają się przy wielu chorobach, a moja mama cierpi na reumatyzm, mam nadzieje, że jej pomogą :) życzę udanych prezentów!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 19 października 2020, 11:26 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 17 września 2018, 09:34
Posty: 52

Online: 2h 46m 29s
GG: 0
Mi mama zafundowała z okazji urodzin zabieg na włosy - terapia keratynowa Amazon Keratin To świetny prezent dla każdej kobiety :) pozwala skutecznie odbudować, wzmocnić i wygładzić włosy, dzięki niemu moje włosy znów są mocne i nie wypadają... ja wybrałam opcję czekoladową, a są jeszcze jabłkowa i winogronowa :) sprawdźcie sami lub podarujcie komuś taki zabieg z pewnością będziecie zadowoleni


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org