* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 23 czerwca 2011, 16:05 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 23 czerwca 2011, 13:40
Wiek: 26
Posty: 20

Online: 12h 24m 27s
GG: 0
Nie znalazłam o niej wątku, wg mnie jedna z najlepszych piosenkarek jakie chodzą po tym świecie:)
http://www.youtube.com/watch?v=WOKI_tIBWVI
Niesamowita a wy co sadzicie:)?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 23 czerwca 2011, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 28 grudnia 2010, 01:03
Wiek: 31
Posty: 76

Online: 3d 13h 54m 29s
<love>


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 25 czerwca 2011, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 23 grudnia 2010, 00:06
Posty: 39

Online: 1d 21h 6m 19s
GG: 0
uwielbiam ;) :-D <love>


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 25 czerwca 2011, 21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 03:24
Wiek: 29
Posty: 369

Online: 7d 11h 26m 25s
Też ją uwielbiam, ale jej górki są tak niezdrowe, że teraz niestety (stwierdzam na podstawie aktualnych występów), że powyżej e2 już nie umie śpiewać pełnym głosem. Mimo to kontrola w głosie i charyzma czynią ją jednych z lepszych :-D jest dużo lepsza od innych, miałczących pop wokalistek, które umieją i to g2. <love>


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 25 czerwca 2011, 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 03:24
Wiek: 29
Posty: 369

Online: 7d 11h 26m 25s
Tak zaczęła lecieć na głowie, że teraz już nic powyżej e2 nie śpiewa ;P Jak na moje ucho (pewien występ, to już miała w ogóle fatalny, a z jej górek wyszedł tylko złamany skrzek - ale każdy może mieć 'gorszy dzień') trochę sobie zniszczyła głos. Kiedyś to f2, a jak się udało to i f#2 umiała, ale g2 nigdy nie zaśpiewała tak, jak to miała w studio + unikanie górek jak w The voice within, Beautiful, Fighter, Hurt nie świadczą o dobrej formie (tak przez całą karierę, ale teraz ewidentnie męczy ją to dużo bardziej).


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 2 lipca 2011, 13:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 2 lipca 2011, 11:11
Wiek: 29
Posty: 7

Online: 5h 16m 14s
Ostatnio trochę siłowo śpiewa, ale myślę, że już wraca do formy (np. Grammy 2011). Tak czy tak jest zarąbista, a te jej "akrobacje wokalne"... :D mmm.. ^^ Gdy pierwszy raz ją usłyszałem (oglądałem merry christmas, baby live) to mi szczena opadła. Od tego czasu jestem jej wielkim fanem :D

Grammy 2011 i powrót do formy =]



Ostatnio edytowano niedziela, 3 lipca 2011, 19:37 przez Khazu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 2 lipca 2011, 22:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 03:24
Wiek: 29
Posty: 369

Online: 7d 11h 26m 25s
Tak. Niektóre 'akrobacje' są niesamowite. I ta jej siła w głosie, chyba żadna 'diva', nie ma TAK mocnego :-D ale, niestety, jak dla mnie ten filmik nie świadczy o zbyt dobrym stanie strun głosowych(?) doły jak to na ogół u Kryśki słabe, zapowietrzone, ale gdy słucham górek, to aż mnie boli gardło. To brzmi jakby to było dla niej najgorszą rzeczą na świecie. Nawet C5 jest takie jakieś zmęczone, wymuszone. Tego F5 nawet za bardzo nie słychać, bo to tylko jakiś złamany dźwięk na ułamek sekundy (albo po prostu E5 nazwane 'F5') i playback na F#5. Eh.. Taka młoda, a już traci głos. Miejmy nadzieję, że odpocznie, przestanie na trochę śpiewać, podłapie zdrowszą technikę i może 'stara' (chociaż wcześniej jej technika nie była wcale lepsza, po prostu jej głos nie był tak 'zużyty) Kryśka wróci? :-P
a tu coś pozytywniejszego


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 9 lipca 2011, 05:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 03:24
Wiek: 29
Posty: 369

Online: 7d 11h 26m 25s
Zauważcie, że na Grammy Kryśka mimo wcale nienajlepszego wokalu pod względem technicznym i kilku faili i tak wypadła najlepiej. Cała reszta może stać i trzymać nawet G5 przez 10 sekund, śpiewać czysto, nienagannie technicznie, a Kryśka i tak będzie lepsza- one to nie ta moc głosu, nie ten feeling, nie ta zabawa głosem. To czyni Kryśkę divą i jedną z najlepszych wokalistek mimo nienajlepszej techniki <lol>


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 9 lipca 2011, 11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 6 lutego 2011, 13:27
Wiek: 37
Posty: 298

Lokalizacja: Rzeszów
Online: 70d 23h 55m 10s
GG: 0
Jak dla mnie to nie ma tam nic niezdrowego, porządne mocne babskie górki, ale ekspertem nie jestem :P W każdym razie jak bym ja wydała taki dźwięk, to nie biegłabym do foniatry :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 9 lipca 2011, 14:10 
W jakich modach ona śpiewa na nagraniu z pierwszego postu ("You lost me")? Zaczyna sie od 2:46, mi to z jednej strony przypomina Curbing, z drugiej, kiedy pojawiają się samogłoski O i E, myślę, że to jednak Edge.


Góra
  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org