* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 
 Tytuł: Re: Kurt Cobain
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 5 września 2012, 20:02 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2012, 18:21
Wiek: 28
Posty: 79

Online: 2d 6h 51m 32s
GG: 2279828
Ołaaaał a jednak jest co poczytać, oprócz wrzucania swoich nagrań. No, no, rozkręcacie się. :P Jak widzę, kultura osobista na forum stoi na wysokim poziomie.
xD

_________________
Metafory, metafory
To taka sztuka zestawiania słów
Nie mieścisz człowiek krowy w głowie,
No to daruj sobie i już.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Kurt Cobain
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 5 września 2012, 23:29 
Offline

Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2012, 09:10
Wiek: 39
Posty: 176

Online: 12d 19h 25m 11s
GG: 0
Staramy się budować dobry wizerunek.

Ps ****** do Feela ma podejście, jeśli fajna, ale TSA, Budka Suflera i dorsi niezbyt.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Kurt Cobain
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 2 października 2015, 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 30 września 2015, 08:53
Posty: 20

Online: 15h 50m 3s
GG: 0
Cóż, Kurt Cobain jako wokalista zaśpiewał "Smell Like a teen spirit", piosenkę, która stała się hymnem pokolenia i pomnikiem postawionym muzyce. W byciu dobrym/wybitnym wokalistą technika to nie wszystko- mamy tysiące świetnych technicznie ludzi, śmigających po skali jak łyżwy po lodzie, pełno ich na castingach do X- Faktorów i na You Tube. I co? I nic. Aż nagle pojawia się średni technicznie ćpun, którego krzyk przechodzi do historii. Bo, moi drodzy, śpiewa się duszą a struny głosowe to tylko narzędzie.
Choć, swoją drogą technika się przydaje. Zwłaszcza gdy zamierzamy pożyć i potworzyć dłużej niż do 27 roku życia ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Kurt Cobain
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 27 kwietnia 2016, 08:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 26 kwietnia 2016, 21:20
Posty: 11

Online: 18h 48m
GG: 0
Lennonek jeśli Twój wiek - 31 lat jest prawdą to jestem załamany Twoja nie dorosłością.. Wszyscy dla Ciebie do okoła to gimbusy i frajerzy, tylko Ty jesteś świetnym muzykiem i masz najlepszy gust.. Pamiętaj że tak jak ludzi na świecie jest dużo, tak samo upodobań jest wiele. Co do Kurta ja go po prostu bardzo lubię, podoba mi się jego styl, jego sposób "bycia" na scenie muzycznej, jego barwa głosu, no ale technicznie bez szału.. Muzyka jest prosta nie przesadzona - ja takie lubię.. Zacząłem go słuchać w 1 gimbie, czyli jakieś 6 lat temu i słucham do teraz.. Mi ta muzyka przesyła wiele wartości i nie jest dla mnie banalna ja ją poo prostu lubię. Napewno nigdy nikomu nie będę narzucać słuchania nirvany ale też nie będę hejtowac.. Każdy artysta jest na wagę złota i powinno się go szanować :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Kurt Cobain
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 27 kwietnia 2016, 15:17 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 23 grudnia 2014, 00:02
Posty: 437

Online: 10d 2h 28m 14s
GG: 0
Ocho, ktoś dał się nabrać na trolle Orzecha xD

A przy okazji jak sobie przyjrzałem ten wątek, to mogę zmienić zdanie.

Przy oglądaniu dokumentu o Cobainie dochodze do wniosku, że był naprawdę dobry technicznie tylko narkotyki zabijały mu głos. A im starszy był tym więcej brał, no i wiadomo.
Już nie wspominając o tym, że jak siedział w studiu to musiał chociaż raz zaśpiewć czysto te swoje songi, bo autotune'a jeszcze nie było. Nieosiągalna rzecz dla 99% forum łącznie z moją osobą, bo nie słyszałem jeszcze totalnie czystego nagrania nawet jak ktoś używał autotune'a. A to coś znaczy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Kurt Cobain
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 11 września 2018, 17:18 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2018, 16:52
Posty: 2

Online: 33m 40s
GG: 0
Narkotyki zabijały mu głos? A może właśnie wpływały na brzmienie razem z fajkami... jak wielu innym wokalistom..

_________________
https://4grow.pl/szkolenia/wystapienia- ... -szkolenia


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org