* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 
 Tytuł: Art Coaching ?
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 26 listopada 2016, 22:05 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 9 sierpnia 2011, 09:49
Posty: 31

Online: 2d 23h 59m 23s
Witajcie! Po dłuugiej przerwie postanowiłem powrócić do swoich wokalnych marzeń, a tym samym na najlepsze wokalne forum ;P

No, ale do brzegu. Przed chwilą natknąłem się na ofertę "art coachingu" na stronie Pani Katarzyny Idzikowskiej.

Dla leniwych cytuję:

"ART COACHING

Kompleksowy spersonalizowany program coachingowy, dostosowany do potrzeb wokalisty i nakierowany na jego rozwój artystyczny. W ramach programu, oprócz technik wokalnych CVT, wykorzystywane są rożne formy pracy z ciałem oraz narzędzia z różnych obszarów sztuki.
Ze względu na specyfikę metody, zainteresowani powinni mieć ukończony 20-ty rok życia. Osobom, które nigdy wcześniej nie uczyły się śpiewać, ukończony kurs daje umiejętność swobodnego, płynnego posługiwania się głosem w mowie i śpiewie na poziomie, jaki osiąga się przez kilka lat nauczania tradycyjnymi metodami.
Sześć profili kursu oferuje różny poziom intensywności i realizacji celów wokalisty, począwszy od zbudowania warsztatu technicznego, aż po całościowy program kreacji osobowości artystycznej.
Czas trwania programu (w zależności od profilu): 0,5 roku - 4 lata. Art Coaching dostępny jest wyłącznie w Warszawie."


Wpadłem na termin "coaching kariery" kilka dni temu i bardzo jestem tym zainteresowany.
Tzn. chciałbym jasno wyznaczyć plan swojej 'kariery' wokalnej przy pomocy osoby 'z zewnątrz' i zastanawiam się, czy art coaching mi w tym pomoże? Czy jest tym samym co coaching kariery?


Fajnie, gdyby wypowiedziały się osoby, które już przeszły taki kurs, lub sama Pani Katarzyna :)

Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 27 listopada 2016, 22:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 9 września 2010, 13:37
Posty: 621

Lokalizacja: Warszawa, Grudziądz
Online: 22d 3h 16m 10s
GG: 0
Coraz więcej osób coś takiego proponuje, warto po prostu się spotkać na próbną lekcję i żeby to wszystko omówić, w końcu to spora kasa.
I jak się spodoba to iść.

_________________
Przestań używać siły, zacznij używać głosu.
Jeśli uważasz, że mogę Ci pomóc pisz na pw.
Mój zespół:
Blended Joy


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 3 grudnia 2016, 11:33 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 9 sierpnia 2011, 09:49
Posty: 31

Online: 2d 23h 59m 23s
Jestem już umówiony z Panią Katarzyną na pierwsze "kwalifikacje".
Po spotkaniu napiszę jak to wygląda bo może są osoby, które się nad tym zastanawiają, więc mam nadzieję, że komuś pomogę w ten sposób zdecydować.

Jednak już po pierwszej telefonicznej rozmowie z Panią Katarzyną wnioskuję, że zna się na rzeczy dlatego polecam przynajmniej zadzwonić i popytać o szczegóły :-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org