* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 lipca 2016, 23:51 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lipca 2016, 23:30
Posty: 6

Online: 3h 19s
GG: 13340610
Witam, czy pomoże mi ktoś jak i od czego zacząć naukę screamu, czystego vocalu i growl? Od razu powie że jestem totalnie zielony a szukanie wszystkich informacji zajęłoby mi ze 3 dni a jestem w trakcie przeprowadzki i załatwia różny spraw np ze szkołą lub lekarzami bo już pracę. Od razu mówię żeby nie krytykować że skoro nie mam czasu to jak chce się nauczyć śpiewać. Otóż są zapewne tutaj osoby które te forum znają na wylot także łatwiej i szybciej będzie jm powstawać mi linki do tego posta niż miałbym szukać ich sam. Na razie ćwiczę oddychanie przeponą co wychodzi mi chyba tak średnio lub dobrze i tego nie wiem także fajnie by było gdyby kto opisałby mi jak poprawnie to robić a na ty jakoś tak średnio idzie się nauczyć. A więc potrzebuje:
- jak rozgrzewać się
- jak kontrolować oddechu (że nauka oddychania przeponą bodajże i jak kontrolować to)
- jak zacząć screaming (podstawy)
- jak zacząć growling (głównie chodzi mi o scream także najpierw chcę się nauczyć screamu potem growlu więc proszę nie pisać bym najpierw zaczął od growlu)
- Jak poprawić się (że uzupełnienia typu podparcie oddechowe że jak dłużej screamowac bodajze i różne tego typu rzeczy które ułatwią i polepszą moj scream)
- czysty vocal (chodzi o bardziej taki wokal jak śpiewa Chris motionless z motionless in white. Tak wiem żeby się na kimś nie wzrorwac bo i tak będziemy mieli własny głos i to jest bez sensu ale technikę można podobną mieć i to własną bo nie chce mieć takiego samego głosu tylko w podobne śpiewać.)

Ps. Mam 18 lat i mieszka sam bez rodziców jakieś 600km od nich także proszę o wyrozumiałość ze jednak wolałbym aby ktoś mi powrzucał linki pod posta abym miał chodź trochę to ułatwione bo pracuje po 8 czasem 12h dziennie i wolę poświęcić bezpośrednio czas na naukę niż miałbym jeszcze tak dużo szukać a mam tylko telefon do dyspozycji bo laptopa nie posiadam ani tabletu i jest mi trochę trudniej znaleźć informacje (że wolnej je znajduje) a są zapewne tutaj osoby które mają wakacje albo chodź chwilkę więcej wolnego czasu i dałoby radę mi pomoc :) byłbym bardzo wdzięczny


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org