* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 31 października 2013, 02:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 lipca 2013, 22:52
Posty: 973

Online: 134d 23h 34m 36s
GG: 1397451
Hah, może tym się różnimy. Mi baton szkodzi bardziej niż walnięcie czteropaka na próbie ;) Choć tu też dochodzi kwestia, że pewnie kawałki które sobie układam nie są tak wymagające technicznie jak wasze panowie. Ja w roli pierwszego wokalu w kapeli dopiero zacząłem się realizować :)

Acaria: izotoniki piłem przez 6 lat moich intensywnych treningów w sportach walki. Imho robiły swoje dużo lepiej niż woda. Śpiewanie uznaje za intensywny wysiłek fizyczny, kiedy się śpiewa 4 godzinną próbę.

No i jeszcze pytanie to panów biorących cudowne tabsy: czy Vocaler można zapijać piwkiem? Bo w sumie bym spróbował przed następnym koncertem, ale nie chciałbym tego robić kosztem integracji.

_________________
Pusto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 31 października 2013, 06:46 
Jop. Tego samego dnia jak wziąłem pierwszy raz vocalera, to jeszcze 4 piwka doszły i było gites ;p


Góra
  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 31 października 2013, 10:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 20:29
Posty: 671

Lokalizacja: Warszawa
Online: 29d 16h 15m 1s
Co do śpiewania a mocnego wysiłku, to śpiewanie nie jest w żaden sposób porównywalne z intensywnym wysiłkiem np. biegiem maratońskim. To zupełnie inny wysiłek. Miewałem próby 4 godzinne, grałem koncerty, ćwiczyłem parę lat ving tsung kuen i nic mnie tak nie zabija jak maratony. Nigdy nie byłem tak zmęczony fizycznie jak po maratonie. Chlałem izotoniki i wodę w maratonach i nie widzę różnicy. Oczywiście każdy jest inny i może komuś bardziej służy izotonik, ale ja jak zwykle piszę by nie generalizować...:) Ja wolę wodę, :-D ale jak kto woli. Izotonik raczej nie zaszkodzi, chociaż czarni, gdy biegają maratony to nie piją izotoników (boją się, że będą negatywne reakcje żołądka), ale oni lecą tylko 2 godziny...

Moim zdaniem w czasie śpiewu nie ma potrzeby uzupełniania płynów. Jeśli na scenie jest sucho jak diabli, to opłukanie gardła jest przyjemne, chociaż wiązadłom nie pomoże, bo za mało czasu aby wpłynąć pozytywnie.

_________________
http://rockowespiewanie.blogspot.com/
http://www.youtube.com/hushpl


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 24 czerwca 2014, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2012, 13:43
Wiek: 33
Posty: 85

Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Online: 2d 3h 34m 30s
GG: 0
Mi osobiście 2 piwo szkodzi wyraźnie na głos, jedno mogę, ale przy drugim zaczynam momentami podpierać, a momentami nie i się robi szopka.
Mówicie, że Vocaler super? Kupię sobie na spróbowanie :D

_________________
Die by my hand I creep across the land killing...


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 25 czerwca 2014, 17:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Fajnie jest w gardle, bo czujesz taką powłokę ale nie jest taka przeszkadzająca i flegmowata. Wg mnie idealnie smaruje. Wiadomo, że nawodnienia organizmu to nie zastąpi ale przed śpiewaniem na przygotowanie powłowki i po śpiewaniu na odpoczynek jest idealny.

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org