* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 
 Tytuł: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 czerwca 2011, 15:57 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 7 czerwca 2011, 20:04
Posty: 30

Online: 4d 18h 56m 4s
Do założenia tego tematu natchnęły mnie rozmowy na "Mini-Chat-cie" czy Shoutboxie, jak się czasem określa to miejsce w cyberprzestrzeni...

Otóż, każdy z nas powinien chyba szczerze odpowiedzieć sobie na jedno podstawowe pytanie, mianowicie:

"Po co tutaj jestem?"

I chciałbym bardzo gorąco polecić, by każdy z nas zadał sobię to pytanie i chwile zastanowił się nad jego sensem...

Dlaczego o tym piszę?
Sam jestem tu nowy, jednakże przychodząc tutaj miałem nadzieję, że znajde ludzi, którzy docenią w jakiś sposób mój głos, pomogą uwierzyć w to, że są przede mną jakieś możliwości, aż wreszcie podpowiedzą jak się samodoskonalić...

Nie lubię słów krytyki pod moim adresem (jak chyba wielu), jednakże uczę się je znosić, by nie być zadufanym w sobie...

Wierzę w to że administrator, ekipa "zielonych" i cała społeczność tego forum, założyli i tworzą je właśnie po to by pomóc innym.
Ludzie są różni, niektórzy nazbyt mili i uprzejmi, inni po prostu denerwujący. Ale jednych, drugich jak i wszystkich innych staram się wysłuchać - a może przeczytać? - z uwagą. Nie zgadzam się w wielu kwestiach, jednak każdy ma prawo do własnego zdania.

I apeluje do Was wszystkich, a szczególnie tych, którzy przyszli tutaj uprzykrzyć innym życie...

Zanim coś napiszecie, zanim wstawicie swoją "próbkę" wokalu/głosu, zastanówcie się "po co tutaj jestem?"

Dlatego że, spora liczba osób włożyła wiele pracy w to forum i chociaż są różni, czasem nawet denerwują, szanujmy ich...

Ten apel skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy wstawiają swoją próbkę wokalu pełni nadziei, że wszyscy się tym zachwycą, a może nawet zachłysną... Kiedy okazuje się, że tak nie jest, cios jest na tyle silny, że ciężki do udźwignięcia.

A ludzie są różni i choć ktoś Wam kiedyś powiedział "świetnie śpiewasz", to może miał rację, a może po prostu się na tym nie znał, czy przysłowiowo słoń nadepnął mu na ucho...

Dlatego tak jak szanujesz, drogi użytkowniku tych którzy cię chwalą, tak szanuj tych którzy nie szczędzą słów krytyki - bo może pierwsi, a może ci drudzy właśnie mają rację.
Ot, to całe życie, którego ważnym elementem jest umieć słuchać innych.

Ci którzy namiętnie krytykują wszystkich i wszystko, może niech przemyślą, czy każdy urodził się od razu mistrzem danej dziedziny? Nie sądzę...

A najważniejsze, to odpowiedzieć sobie samemu, szczerze, wobec własnej osoby na pytanie
"po co tutaj jestem?"

Dopiero wtedy można zrozumieć pewne sprawy...

Ja przyszedłem tu po prostu po to by, nabrać sił do działania, zdobyć trochę wiedzy i zrobić coś ze swoim głosem, wiedząc że na pewno nie wyjde na tym źle, a może nawet dobrze...

Niektórzy jednak przychodzą chyba tylko dlatego, że mają przekonanie o własnych umiejętnościach i nie potrafią się pogodzić z pewnymi rzeczami...

Zastanów się nad tym...
A jaki jest twój cel? po co się zarejestrowałeś? co chcesz osiągnąć? pośpiewać pod prysznicem, czy może marzy ci się kariera?

Zapraszam do dyskusji ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 czerwca 2011, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 21 maja 2011, 18:46
Wiek: 23
Posty: 404

Online: 77d 22h 8m 22s
GG: 0
No... polać mu! Albo coś w tym stylu. ;p W sumie chyba niegłupie byłoby przykleić ten temat :D ta jedna na 50 osób może przeczyta...


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 11 czerwca 2011, 16:11 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 19 kwietnia 2011, 20:42
Posty: 7

Online: 2h 56m 44s
GG: 0
Po co? Aby spełnić marzenia.

Bardzo dobry temat. Ktoś kto się tu wpisze, i zobaczy ten temat np za 20 lat po zrobieniu kariery, napewno się uśmiechnie i poczuje, że dał radę ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 12 czerwca 2011, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 17 stycznia 2011, 20:05
Wiek: 36
Posty: 587

Online: 77d 22h 20m 53s
GG: 0
Ja mam jasno okremiślony cel. Wiem jak chcę śpiewać. Wiem na jakim poziomie jestem. Nie wiem ile czasu upłynie zanim osiągnę swój cel.

Mam nadzieję, że będę się uczył całe życie.

_________________
Zalajkuj------> https://www.youtube.com/watch?v=-1BgiK7SBW4 <-------Zalajkuj
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 20 czerwca 2011, 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 10:49
Wiek: 32
Posty: 3

Online: 0s
Świetna wypowiedź. Bardzo się cieszę, że się taka pojawiła. :)

_________________
śpiewać każdy może :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 20 czerwca 2011, 15:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 10 czerwca 2011, 16:59
Wiek: 28
Posty: 47

Lokalizacja: Janówka
Online: 19h 45m 30s
Od 2-3 lat moim marzeniem jest zostać wokalistą wiodącego zespołu nurtu Visual Kei. Chciałbym, aby zespół ten zdobył sławę w Europie i na świecie. Zarejestrowałem się, aby poznać podstawy śpiewu, bo jak dotąd śpiewałem na "czuja", co średnio mi wychodziło prawdę mówiąc. Teraz mogę zadać pytania, zwłaszcza, że postawiłem sobie na celu naukę śpiewu japońskiego, co jest dla Polaków trudne i porady osób znających się nieco na śpiewie są jak najbardziej przydatne. Wydaję mi się, że dzięki temu forum mój wokal stanowczo się poprawi, bo jest ono(forum) naprawdę porządne. JA CHE BYĆ WOKALISTĄ! @.@


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 22 czerwca 2011, 12:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 6 lutego 2011, 13:27
Wiek: 37
Posty: 298

Lokalizacja: Rzeszów
Online: 70d 23h 55m 10s
GG: 0
Chcę się nauczyć śpiewać zdrowo, z powerem, i najlepiej z chrypą, oraz osiągać dźwięki które porażają swoją wysokością przy pewnej mocy (d2-f2 wystarczy:D) A co z tym potem zrobię? Okaże się :) Pewnie poszukam sytuacji gdzie będę mogła to wykorzystać, a może nawet zarobić ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 1 lipca 2011, 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 26 czerwca 2011, 15:43
Posty: 76

Online: 52d 16h 10m 56s
Svv napisał(a):
I apeluje do Was wszystkich, a szczególnie tych, którzy przyszli tutaj uprzykrzyć innym życie...
Zanim coś napiszecie, zanim wstawicie swoją "próbkę" wokalu/głosu, zastanówcie się "po co tutaj jestem?"

Czasem nie warto sie zastanawiać, tylko zrobić to pod wpływem chwili, a potem wszystko godnie przyjąć na klatę. Pokora, pokora i jeszcze raz zdrowe podejście.


A co ja bym chciał osiągnąć?
<oczy>
Chciałbym za parę lat (może mniej) mieć zgraną paczkę muzyków, z którymi moglibyśmy występować w knajpach w weekendy, jako takie oderwanie od nudnej rzeczywistości. Oczywiście to skala mikro, w skali makro, chciałbym podbić rynek muzyczny :D brylować na bankietach i robić dobrą muzykę ;)

A tu na forum chciałbym zwiększyć swoją skalę, opanować podstawowe mody(na początek) i szpanować w dziale Ocena Nagrań ;)

_________________
"oj, ale ja nie umiem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 1 lipca 2011, 20:05 
Offline

Dołączył(a): piątek, 1 lipca 2011, 19:43
Posty: 4

Online: 48s
Chce nauczyć się nawijać w stylu raggamffin


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 3 lipca 2011, 02:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 2 lipca 2011, 18:13
Posty: 11

Online: 1d 7h 34m 37s
Ja bym chciała zdecydowanie poszerzyć swoją skalę i opanować mody. Używając tego zrobiłabym to, co robią młode gwiazdki - założyłabym konto youtube i śpiewała na nich covery 8)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org