* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 2 sierpnia 2013, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 27 lutego 2013, 21:37
Posty: 30

Online: 8h 4m 29s
GG: 0
Jedyny mój cel jeśli chodzi o śpiewanie czy w ogole jakąkolwiek tworczść jest i będzie taki, żeby innym sie to podobało, żeby do nich trafiało to co ja tworzę jak do mnie trafia to, co tworzą inni. Oczywiście nie do wszystkich. Żeby to było szczere.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 25 sierpnia 2013, 17:38 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2011, 22:40
Wiek: 33
Posty: 630

Lokalizacja: United Kingdom.
Online: 116d 14h 40m 34s
GG: 0
Na chwilę obecną to chcę opanować efekty z możliwością poprawy jakość brzmienia powyżej a2. Tym samym także chciałbym ustawić głosik, żeby brzmiał naprawdę zajebiście.

_________________
Lowest tenor.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 17:50 
Chciałabym nauczyć się podparcia, szukam od 3 lat...


Góra
  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 5 grudnia 2013, 08:40 
Offline

Dołączył(a): środa, 4 grudnia 2013, 17:12
Posty: 146

Online: 3d 12h 58m 55s
GG: 0
Hmm... Kilka lat temu śpiewałam - nic wielkiego, przewijałam się przez jakieś chóry, śpiewałam z przyjaciółmi, po prostu śpiewanie było obecne w moim codziennym życiu. Potem jakoś trochę mi się pozmieniało w życiu i w rezultacie od 3 lat w praktyce nie śpiewam wcale. Kiedy co jakiś czas nuciłam sobie coś pod nosem okazało się, że straciłam dużo ze skali jaką miałam, zaczęłam nie wyrabiać z oddechem na dłuższych frazach, zapomniałam techniki... Ogólnie duży regres. Jedno się nie zmieniło - śpiewanie daje mi dziką przyjemność, czyste endorfiny. I tak z myślą, żeby zrobić coś, żeby zacząć... coś robić :-) trafiłam do Was. Podstawowym celem jest po prostu znowu śpiewać na co dzień, rozwijać się. A poza tym miło byłoby coś ponagrywać, albo może pośpiewać z zespołem? Ale to dalsze etapy i jeszcze nie wyznaczam sobie w tej kwestii żadnego celu.
Myślę jedynie, żeby dołączyć do akademickiego chóru, który jest na dość wysokim poziomie - dzięki regularnym próbom miałabym dość dobre rozśpiewanie jako podstawę do dalszej pracy.

_________________
Moje nagrania:

Amazing grace: http://tnij.org/h9dijly
House of the rising sun (duet): http://tnij.org/xq2i22l


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 6 grudnia 2013, 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 18 stycznia 2012, 19:35
Wiek: 33
Posty: 150

Lokalizacja: 3city
Online: 4d 7h 51m 3s
GG: 0
Metal Hammer Golden Gods.
Pomoc innym i wyzwolenie wiary, że każdy może śpiewać.
Życie i godziwe zarabianie z pasji i z pasją.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCWErtmGqYkJjsTDX0k69Ttg
https://www.facebook.com/animosband


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 6 grudnia 2013, 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2011, 16:52
Posty: 455

Lokalizacja: Grudziądz
Online: 29d 10h 3m 55s
GG: 10793951
Moim celem pozostaje śpiewać na tyle dobrze, żeby ktokolwiek bezsprzecznie zaakceptował mnie jako wokalistę w zespole


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 16 listopada 2014, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 8 sierpnia 2014, 12:16
Wiek: 28
Posty: 237

Online: 6d 6h 42m 6s
GG: 0
Cel? NAPIE***Ć OGIEŃ NA SCENIE ^^

Nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek innej drogi rozwoju mojego wokalu w inny sposób niż poprzez śpiewanie w zespołach i komponowanie z kumplami nowych piosenek szukając nowych inspiracji, swojego stylu i sposobu wyrazu. Nie znoszę śpiewać pod pokłady, jak już to pod samą gitarkę akustyczną albo piano - ale zwykle najwięcej satysfkacji oraz stymulacji do dalszej pracy daje mi komponowanie piosenek. Oczywiście uczę się prywatnie śpiewu, i nie zamierzam przestać póki nie uznam, że umiem już tyle, że teraz interesuje mnie tylko utrzymanie poziomu. Zresztą do tego brakuje mi mega dużo, i nie sądzę żebym kiedykolwiek osiągnął taki poziom. Czyli rozwój, moim celem jest rozwój i granie koncertów - czy będą z tego jakieś hajsy - tym na razie nie zaprzątam sobie głowy.

_________________
You can't ever say I'm breaking the rules If I can glue them back togather!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Nasze Cele
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 4 października 2015, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 30 września 2015, 08:53
Posty: 20

Online: 15h 50m 3s
GG: 0
Żeby się doskonalić. Śpiewam od czterech lat i sama słyszę, że zrobiłam spore postępy, osoby słuchające są podobnego zdania- ogromny skok nastąpił po kilku lekcjach CVT- dlatego tez w wyszukiwarkę dość często wpisywałam ten termin. Nie zamierzam jednak spocząć na laurach, wiem, że mogę się jeszcze bardziej rozwinąć i wymiatać głosem jak Janis Joplin (moja idolka, od której moja przygoda ze śpiewem się zaczęła) albo jeszcze lepiej- jak JA. W wersji jak najlepszej, wyszkolonej i pewnej swoich możliwości.

Teraz moim celem jest dobre brzmienie w górach.


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org