* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 22 września 2013, 11:53 
Czy zostaną podjęte działania w kierunku poprawy wyglądu strony profilu użytkownika?


Góra
  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 22 września 2013, 11:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
yersinia napisał(a):
Czy zostaną podjęte działania w kierunku poprawy wyglądu strony profilu użytkownika?

Jeśli mówisz o błędach u góry strony, to takie działania już zostały podjęte. :)

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 22 września 2013, 14:56 
Błędy są nadal, a cała strona jest nienaturalnie powiększona.


Góra
  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 22 września 2013, 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
yersinia napisał(a):
Błędy są nadal, a cała strona jest nienaturalnie powiększona.

Wiem, że są nadal. Pracujemy nad tym. :)

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 22 września 2013, 18:19 
Jeszcze jedna kwestia, bo może coś umknęło uwadze administracji: dział "Pytania do eksperta" jest widoczny dla niezalogowanych, a dla zalogowanych już nie.


Góra
  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 22 września 2013, 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Dzięki, faktycznie tego nie zauważyłem. Już poprawione. :)

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 1 grudnia 2013, 14:38 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Chciałem korzystając z okazji, że może ktoś tu zagląda prosić o jedną rzecz. W ostatnim czasie wiele wątków jest tytułowane w sposób niezgodny z regulaminem. O ile regulamin wcześniej był w jednym z tematów, o tyle byłem w stanie to zrozumieć, bo bywa, że komuś się nie chce go przeczytać. W chwili obecnej regulamin działu oceny nagrań jest napisany na górze strony, że sztuką jest go nie zauważyć. Proszę, żebyście naprawdę zaczęli dbać o to, żeby te wątki nazywać wg określonego schematu. Regulamin nie jest zrobiony po to, żeby kogoś męczyć ani nie jest zrobiony dla nas moderacji, żeby się wyżywać nad użytkownikami. Forum to jest wspólne dobro i w rękach użytkowników leży, żeby się traktować poważnie.

Jeżeli chodzi o moje działanie w tej dziedzinie to będę robił tak, że jeżeli dany wątek jest zatytułowany nieregulaminowo to zamiast oceniać treść będę wrzucał regulamin. Jeżeli po kilku dniach zobaczę, że użytkownik dalej ma gdzieś to co jest napisane to będę niestety zmuszony temat kasować.

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 29 lipca 2014, 22:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Kochani!

Od pewnego już czasu myślę o swojej działalności na forum. Doszedłem do wniosku, że niestety ale nie mogę poświęcać temu forum tyle czasu, ile bym chciał i tyle, ile powinienem. Do tego dochodzą inne czynniki składające się na moją decyzję. Zatem postanowiłem, że rezygnuję ze stanowiska administratora forum.

Myślałem o tym, kogo mianować na to stanowisko i od razu pomyślałem o Nashville'u. Uważam, że zasługuje na nie jak nikt inny na tym forum. Jest ogarnięty, pełni funkcję moderatora od dłuższego czasu i robi to dobrze. W dodatku bardzo dobrze śpiewa i zna się na tym również od strony teoretycznej.

Zatem przekazuję mu tę odpowiedzialną funkcję wierząc, że udźwignie brzemię odpowiedzialności. ;)

Chciałbym z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy mi zaufali i wspierali mnie we wszelkich działaniach. Zawsze starałem się robić wszystko w interesie forum i jego użytkowników. Żałuję, że nie mogłem spełnić moich wszystkich zamierzeń i przepraszam, że nie spełniłem wszystkich obietnic.

Dziękuję również za konstruktywną krytykę, która dała mi do myślenia i na pewno nie pozostanie bez wpływu na moje dalsze postępowanie w całym moim życiu.

Pozdrawiam!

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 31 lipca 2014, 12:05 
Offline

Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2014, 20:22
Posty: 21

Online: 6d 12h 52m 38s
GG: 0
Wasza Ekscelencjo, Nashville, proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje!
Czy Jego Ekscelencja mogła by wyjaśnić co się dzieje z glissem?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: Czas zmian
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 31 lipca 2014, 13:10 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Cytuj:
Wasza Ekscelencjo, Nashville, proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje!

Ahh dziękuję <love>

Cytuj:
Czy Jego Ekscelencja mogła by wyjaśnić co się dzieje z glissem?

Zrezygnował z pełnienia funkcji moderatora.

Chciałem poinformować was o kilku zmianach. Otóż:
1)Pewnie wiele osób miało problem z zalogowaniem się na stronę. Każdemu może się zdarzyć, że zapomni hasła, wpisze je z błędem. Teraz jest możliwość zrobienia 2 błędów bez rozwiązywania testu. Do tej pory było tak, że po jednym błędnym wpisaniu hasła trzeba było przepisać treść obrazka w celu udowodnienia, że nie jest się spambotem. Od dzisiaj będzie można zaszaleć i popełnić 2 błędy.

2)Nie kryłem nigdy, że nie jestem zwolennikiem cenzury w takiej formie jaka była. Ostatnio myślałem, że jest cień szans aby obecny sposób zamiany wulgaryzmów w nieco satyryczne zwroty jakoś was zniechęcił. Po dłuższym namyśle stwierdziłem jednak, że przekleństwa są dalej używane i wygląda to zwykle tak, że na chacie robi się z jednego wulgaryzmu kilka słów i wiadomości nie są czytelne, wszystko staje się jednym wielkim spamem. Moim rozwiązaniem jest zakrycie gwiazdkami każdego z przekleństw, więc jeżeli ktoś napisze jakiś wulgaryzm, obojętnie jaki, żadna z jego liter nie będzie odsłaniana
(np. "******").

Nie będzie nigdy przyzwolenia na przeklinanie. Rozumiem, że często wulgaryzmy pozwalają bardziej uzewnętrzniać swoje uczucia, jednak forum jest miejscem, gdzie zaglądają różni ludzie, nie każdy ma chęci obcować z wulgaryzmami, więc taka forma cenzury będzie stała. Nie ukrywam, że jeżeli ktoś zacznie przesadzać z używaniem takowych zwrotów to będzie dostawał ostrzeżenie. Proszę nie mieć do mnie o to pretensji. Wszystko jest dobre, jednak z umiarem. Ostrzeżenia będą rozdawane bez upomnienia. Notoryczne przeklinanie będzie w takowe ostrzeżenie obfitować, więc ja tego wam nie rozdaję. Przeklinając sami dodajecie sobie ostrzeżenie. Amen.

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org