* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 17 grudnia 2012, 04:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
Witam serdecznie.

Po pierwsze, nie ma moderatorów. Jeśli ktoś chce to proszę się do mnie zgłosić przez PW. Praca jest fajna, można sobie poprawić posty innych użytkowników, jak ktoś słabiej pisze, dopisać coś od siebie innym kolorem ;P tylko warunek jeden, bez chamstwa, ja bym na tym miejscu moderatora widział np. kokoszke z moich propozycji, kazdy może sie wypowiedzieć i kogos zaproponować i jeszcze fajnie pisać argumenty :)

koko spiewa bardzo dobrze, ma swoj styl i przede wszystkim jest zupełnie rózny ode mnie wiec może pomagać innym osobom niz jaa !

nastepna sprawa, szukamy kogos ogarnietego, z doskoku jako 'informatyka' ani ja ani kasia nie znamy sie specjalnie na tych bazach danych jakis kodach itd. jeśli ktoś sie na tym zna to zapraszam , to moze byc tez jakis znajomy, ktos po prostu kto nam raz pomoże to ogarnac i bedzie dobrze i wiecej sie tam grzebac nie bedzie. nawet mozna zrobic nie wiem, zrzute na to bo to wyjdzie grosze na kilka osob.

ja bym zmienil te obrazki działow, wyłaczyl te usmieszki w postach i tak polowa nie dziala, wywalil bym polowe z tych podforow, jakies karaoke party na co to jest, nikt tam nic nie pisze przeciez. co uważacie, bo to tez DLA WAS.

---

Ja bym tez proponowal jakis zlocik za jakis czas, kasia mówiła mi kiedyś że czemu nie, wiec to mogloby sie udac w takiej formie. W ogole ją zapraszam do nas żeby coś czasem wpłynela na nasze glosy korzystnie :)

Pozdrawiam ! Do cwiczeń! ja ide wlasnie :) tym razem pogram na gitarze bo juz za późno na darcie japy ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 17 grudnia 2012, 11:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 22:04
Wiek: 37
Posty: 322

Lokalizacja: Lechistan/Mazowsze
Online: 17d 17h 3m 12s
GG: 0
Cześć. Przede wszystkim dobrze, że Ty jesteś na tym miejscu co teraz. Jeśli chodzi o moderatorów to moje typy to Kokoszka oraz Hubbie92. Są rzetelni z dobrą energią bez chamstwa, często się udzielają, piszą z sensem. Koko nie jest fanem CVT, idzie swoją drogą bez napinki i to jest OK, Hubbie92 jest zwolennikiem CVT i to by się dobrze uzupełniało.
Obaj również mają zupełnie inny styl śpiewania. Ja również bym wywalił Karaoke Party i Kawałek Miesiąca a zostawił tylko Cafe "Strefa Głosu". Ze zmianą obrazków działów też trafny pomysł. Można jeszcze stworzyć dział typu Giełda/Bazar/Targowisko, jak zwał tak zwał, umieszczałoby się tam oferty kupię/sprzedam (oczywiście przedmioty związane tylko z muzykowaniem) i dogadywało potem szczegóły na priv jak coś.

_________________
Bohemian Rhapsody #1 Forever


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 25 grudnia 2012, 01:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
pokasowałem troche działów, teraz nie ma specjalnego działu dla bel canto (mam nadzieje ze sie nie obrazicie) o wszystkim rozmawiamy w dziale technika głosu

nie ma też kosza, uważam że jest zbędny i skoro są posty które 'aż sie proszą zeby je zostawic' to na cholere lądują w koszu ?

wszelkie rozmowy na temat spraw technicznych(mikrofony, interfejsy, programy) dokleiłem do "Cafe Strefa Głosu" - nie ma to bezposredniego zwiazku z techniką spiewu, nie ma sensu robic kolejnego dzialu na to, zwłaszcza ze na prawde mało postów sie tam pojawia.

wykasowałem kompletnie działy z jakimś karaoke (kto z tego w ogole korzysta??) oraz kawałek miesiąca. Wszystkie takie rzeczy mozna od teraz umieszczać w "Cafe Strefa Głosu" - ten dział może się stać równie dobrze przedłużeniem chatu -mysle ze nikt nie bedzie miec nic przeciwko, nie pojawia sie tu tyle postow, żeby to było uciazliwe.

kolejna rzecz - zmienilem obrazki przeczytanego podforum / nieprzeczytanego, wczesniej przeczytane forum to byla jakas wylasowana babka w kapeluszu, teraz jest to po prostu mikrofon, o nieprzeczytanych postach informował jakiś drący się agresywny mężczyzna, teraz informują o tym sympatyczne uśmiechnięte kobiety. JA NAJCHĘTNIEJ usunałbym w cholere wszystkie gify z forum - czy to są jakieś emoty w postach, czy ikony działów - mnie to jest niepotrzebne zupełnie i mnie denerwuje ale nie jestem tu sam więc na razie taka propozycja z mojej strony.

i tak uwazam ze działow jest za duzo, czekam na propozycje co mozna wg Was usunac jeszcze ;) !

pozdrawiam, wesołych świat itd.

ps. mnie hubbie oprócz kokoszki rowniez bardzo by pasował na moda(ALE POTRZEBUJE ZEBY ZAINTERESOWANI SIE WYPOWIEDZIELI) starzy moderatorzy są nieaktywni i najprawdopodobniej znikną z listy po nowym roku.
Glissando również nadawałby się na moda - chodzi do Kasi na lekcje, jest zrównoważony psychicznie czego zawsze tu brakowało kadrze i mogłby wprowadzić nieco pozytywnych wibracji :)

jak nikt sie nie bedzie wypowiadac, to sam zdecyduje a sprawy pozałatwiam na priv, wiec macie ostatnią szanse na wypowiedzi : )


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 26 grudnia 2012, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 22:04
Wiek: 37
Posty: 322

Lokalizacja: Lechistan/Mazowsze
Online: 17d 17h 3m 12s
GG: 0
Dla mnie Ty, Hubbie i Kokoszka to czołowa trójca tego forum. Dobrze aby forum było w takich rękach. Dziękuję Ci za propozycję mianowania mnie na moda. Jeśli inni nie będą mieli nic przeciwko to ok. Chamstwa i podcinania skrzydeł z mojej strony nie ma, bo wiem jak ważne jest wsparcie i wychodzę z założenia, że nieuprzejmość (chamstwo) jest imitacją siły słabego człowieka. Wcześniejszy klimat na forum mi się nie podobał dlatego się nie rejestrowałem, teraz wszystko zmierza ku lepszemu. Otwarcie przyznaję, że nie posiadam rozległej wiedzy o technice wokalnej, bo sam niedawno zacząłem się uczyć, ale mam ten komfort i przywilej, że uczę się od znakomitej nauczycielki Kasi Idzikowskiej. Mam to szczęście, że nigdy wcześniej nie trafiłem na niekompetentnego nauczyciela, który np. mógł rozwalić mi głos, zabrać pieniądze i czas. Powtarzałem to nie raz i będę nadal powtarzał, jestem szczęściarzem, że mam możliwość uczyć się od Niej. Nie mam na razie książki CVT, bo zdecydowałem, że będę poznawał najpierw tą technikę w praktyce więc moja wiedza z czasem ulegnie poszerzeniu. Co do działów dla mnie jest ok, chyba nie ma już za bardzo co skracać.

_________________
Bohemian Rhapsody #1 Forever


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 15:24 
Offline
Właściciel
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2011, 13:27
Posty: 70

Lokalizacja: Warszawa
Online: 1d 4h 53m 54s
GG: 0
Kochani,

Wszelkie pomysły, jak zreorganizować to forum, żeby jak najlepiej nam służyło - mile widziane :) Potrzeba nam tu otwartych umysłów - niech to będzie miejsce dzielenia się wiedzą, wsparciem i radością śpiewania. Bardzo zależy mi na tym, żeby było merytorycznie, ale i przyjaźnie, z szacunkiem, bez oceniania się i krytykowania - przecież w końcu wszyscy wspólnie dzielimy miłość do muzyki i wszyscy stale się swoich głosów uczymy :)

I niech Nowy Rok 2013 będzie pełen muzyki, zwłaszcza w sercach:) Do Siego Roku :) !

_________________
Pozdrawiam,

Katarzyna Idzikowska
Obrazek

http://www.strefaglosu.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 5 stycznia 2013, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
scorpione, mroczny oraz matthew rossi zostaja usunieci z grupy moderatorow - to nic osobistego, ze scorpem pisalem, powiedzial ze byc moze w nowym roku bedzie miec troche czasu - mam nadzieje ze wroci, bylby bardzo wartosciowym 'nabytkiem' dla forum. pozostali tak samo - jesli zaczniecie pomagac to zostaniecie przywroceni.

Jak na razie jedynym moderatorem zostaje Glissando - za calokształt, bardzo mi sie podoba ze pomaga, bo ja niestety na wszystkich czasu nie mam.

mam rowniez pomysl - chcialbym utworzyc range w stylu "Ekspert" , pojawia sie na forum czasem 'acaria' i wlasnie w zwiazku z nim pomyslalem o takiej randze - uzytkownicy ktorzy nie piszą często ale maja bardzo duzą wiedze i dają wartosciowe porady. ktos cos uwaza na ten temat ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 5 stycznia 2013, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 22:04
Wiek: 37
Posty: 322

Lokalizacja: Lechistan/Mazowsze
Online: 17d 17h 3m 12s
GG: 0
Dzięki wielkie za nominację na moda. Pomagam mentalnie jak mogę, bo czuję taką potrzebę i nic mnie to nie kosztuje.

Przydałoby się jeszcze kilku aktywnych moderatorów aby to forum stale żyło.

"Ekspert" dobry pomysł. Dobrze by było wyróżnić takie osoby, które jednak wybijają się wiedzą i doświadczeniem na tle reszty forum.

_________________
Bohemian Rhapsody #1 Forever


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 5 stycznia 2013, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Nie wiem jakie wymagania musi spełniać moderator, ale jeżeli potrzeba rąk do pracy, to chętnie pomogę. Na forum zaglądam praktycznie codziennie, staram się być na bieżąco. Moja wiedza i doświadczenie niestety nie powalają, ale za nowicjusza też się nie uważam. :)
Także w razie czego, jestem gotowy wspomóc forum. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 6 stycznia 2013, 01:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
no to pomagaj, na zdrowie, o Tobie też myślałem.

mam nadzieje że bedzie git ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 6 stycznia 2013, 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Dzięki. :) Postaram się nie zawieść. :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org