* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 5 czerwca 2014, 00:24 
Offline

Dołączył(a): środa, 4 czerwca 2014, 08:53
Posty: 24

Online: 1d 15h 19m 56s
GG: 0
Och, przepraszam, screen był zrobiony zanim ten łobuz wyedytował - tutaj jest ten okropny obrazek https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 620fceb856


PS Z tymi forami to było tak, że ani strefa nas nie chciała, ani też vocalfreaks, a próba wypośrodkowania i zrobienia jednorodnej wiki spaliła na panewce, bo była w sumie jednoosobową inicjatywą (takie są najgorsze).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 9 czerwca 2014, 15:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 lipca 2013, 22:52
Posty: 973

Online: 134d 23h 34m 36s
GG: 1397451
Cytuj:
Nie mam zamiaru tolerować zachowań typu obrażanie i naśmiewanie się z innych użytkowników forum, czy też ich rodzin. Jeżeli ktoś jest takim prostakiem, że nie potrafi zignorować zaczepki, tylko ucieka się do chamstwa i ataku na inną osobę, to niech odpocznie chwilę od forum, może sprawę przemyśli i zmądrzeje (chyba jestem naiwny...). Może za Waszych "rządów" to było OK, ale teraz trochę się zmieniło.

Daj spokój, nie podałeś żadnego konkretnego powodu, za który zostałem zbanowany. Ubzdurałeś sobie, że kogoś obrażam i bazujesz na swoim "widzimisię".

Cytuj:
Jasne, każdy ma prawo się bronić. Nie przypominam sobie, żebym zbanował kogoś bez powodu.

Pewnie, groźby zbanowania mnie za link w podpisie były całkiem na miejscu. Oczywiście jako powód podałes, że zawsze masz rację. Brawo, faflunku ;)

Cytuj:
Tak się akurat składa, że przynajmniej jedna z tych osób była w "zarządzie" forum kiedy nastąpiła usterka i jakoś nie kwapiła się jej naprawić. Co zrobiła? Uciekła i zrobiła własne forum pozostawiając tutaj wielki burdel. Jak się okazało, że nowe forum to niewypał, to nagle jest wielki powrót, wielkie umiejętności i chęć niesienia pomocy. Ja jednak podziękuję.

Lul, prawie dwa lata minęły, a wy ciągle ta sama śpiewka.

Ja z funkcji nie ustąpiłem. Zostałem z niej wyrzucony, i to nawet nie przez kejzi, a przez last_childa, który biedną kejzi przekonał, że on się lepiej tym wszystkim zajmie. Jeszcze miał pretensje, że dbam o bezpieczeństwo i go z tej funkcji permanentnie wyrzucałem czekając na maila o kejzi.

Maila się oczywiście nie doczekałem.

Jeśli w połowie wprowadzania przeze mnie zmian jestem wyrzucany, to się nie dziwcie teraz, że macie burdel. Teraz to waszym zadaniem jest to naprawić. Narzekać to sobie możecie. Jak nie potraficie dopiąć tego do końca przez 2 lata, to znaczy, że się do tego nie nadajecie.

A dla kejzi nauczka na przyszłość: zasada 3K (komunikacja, kooperacja, konsolidacja) :)

Cytuj:
Jeśli chodzi o artykuły, to było ich trochę, tylko ktoś uciekając stąd postanowił je pokasować i zostawić bajzel. Temu chyba nie zaprzeczysz? Poza tym, to nie jest kwestia administracyjna.

Zostały usunięte te artykuł, których autorzy wyrazili taką chęć. Nic poza tym. Ale znowu, przenoszenie odpowiedzialności na te "niedobrą, starą ekipę", która przecież wszystko zniszczyła :<

Cytuj:
Natomiast jeśli chodzi o sprawy techniczne, to pewne kroki zostały poczynione, lecz niestety nie mam wystarczającej władzy, by to doprowadzić do końca. W skrócie: nie wszystko zależy ode mnie. W szczegóły wdawać się publicznie nie będę.

Bujać to my, nie nas, faflunku. Musisz chyba bardziej uważać na studiach, jeśli nie radzisz sobie z prostą apką internetową w PHP.

Cytuj:
Nad poziomem dyskusji powinni czuwać głównie moderatorzy i z tego, co wiem, to Nash sobie z tym dosyć dobrze radzi. Nie otrzymałem od niego znaku, że coś jest nie tak. Ufam mu i zostawiam mu wolną rękę w tej kwestii.

Z redakcji to jest jedyna osoba, która się tu do czegoś nadaje. Wy dwaj z lastem jesteście jak zbędne wrzody. Zdarza wam się maznąć coś raz na ruski rok i przy okazji sypnąć kilka głupich tekstów i pobanować od święta, bo zły dzień mieliście. Nie robicie absolutnie NIC pożytecznego.

_________________
Pusto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 11 czerwca 2014, 23:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
ale w Tobie jest strasznie duzo nienawiści człowieku... ranisz się okropnie.

ja nie jestem Twoim wrogiem, nigdy nawet nim nie byłem, największym wrogiem dla siebie jesteś chyba Ty sam.

To jest obrażanie człowieku, na prawde bardzo poniżej pasa i totalnie bez gustu. Smutno mi się robi jak to widzę.
Juz dawno pisałem, że mam swoje życie i swoje sprawy, jak każdy i na forum już sie udzielać nie będe - też dlatego, że panuje taka podła atmosfera w której uczestniczyć nie chce. Zauważ, że nie jestem administratorem, mówiłem, że zostaję normalnym użytkownikiem i czasem coś będe sobie pisać - czy w Twojej kwestii leży ocenianie wszystkich i wszystkiego? Może zacznij od siebie?

Mam wrażenie, że za pare lat będziesz mieć te same śpiewki i tak samo będziesz szukać problemów wszędzie na około, ale widzisz - ty dalej marnujesz swoją energie na jakieś wycieczki w moją strone i białą gorączke, a ja zamiast sie wkurzać jak kiedyś to sie smuce bardziej jak widzę ile w Tobie negatywnej energii.

To jest takie wzajemne odbijanie piłeczki, między wszytkimi i wszystkim. Kazdy chce mieć racje, kazdy chce postawić na swoim - forum ? forum słuzy do wypowiadania sie, dyskusji sensownych, wymiany poglądów - a często konczy sie to na awanturze w których dwóch lub więcej nie potrafi złapać dystansu i ciągnie się to jak flaki z olejem.

Powodzenia Wam wszystkim życze! mniej siedzenia na kompie a więcej ćwiczeń na pewno Wam pomoże bardziej niż kłótnie na forum i obrażanie wszystkich w koło.

pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 12 czerwca 2014, 00:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 lipca 2013, 22:52
Posty: 973

Online: 134d 23h 34m 36s
GG: 1397451
last_child napisał(a):
ale w Tobie jest strasznie duzo nienawiści człowieku... ranisz się okropnie.

ja nie jestem Twoim wrogiem, nigdy nawet nim nie byłem, największym wrogiem dla siebie jesteś chyba Ty sam.

Żebym traktował cię w kategorii wroga musiałbyś coś znaczyć.

Za to wiem, że masz wahania nastrojów jak gimnazjalistka, toteż moralizujący wyskok jest w tym kontekście całkiem zabawny.

Cytuj:
To jest obrażanie człowieku, na prawde bardzo poniżej pasa i totalnie bez gustu. Smutno mi się robi jak to widzę.
Juz dawno pisałem, że mam swoje życie i swoje sprawy, jak każdy i na forum już sie udzielać nie będe - też dlatego, że panuje taka podła atmosfera w której uczestniczyć nie chce. Zauważ, że nie jestem administratorem, mówiłem, że zostaję normalnym użytkownikiem i czasem coś będe sobie pisać - czy w Twojej kwestii leży ocenianie wszystkich i wszystkiego? Może zacznij od siebie?

Przepraszam, to w takim razie zwracam honor. I piję tylko do Jaca :)

Co do podłej atmosfery to nie jestem przekonany, skoro spora część stałych bywalców szykuje się do kolejnego zjazdu "live". No ale co ja tam wiem :)

Cytuj:
Mam wrażenie, że za pare lat będziesz mieć te same śpiewki i tak samo będziesz szukać problemów wszędzie na około, ale widzisz - ty dalej marnujesz swoją energie na jakieś wycieczki w moją strone i białą gorączke, a ja zamiast sie wkurzać jak kiedyś to sie smuce bardziej jak widzę ile w Tobie negatywnej energii.

Mam tryskać pozytywną energią, jak ktoś mnie w bambuko robi? Ja tu wchodzę z jednego, bardzo konkretnego powodu: dla kontaktu z ludźmi, którzy zajmują się podobnymi sprawami co ja. Więc mnie wnerwia, jak pan administrator znowu swoje frustracje życiowe przekłada na jedyne miejsce, gdzie ktoś przez pomyłkę dał mu poczuć władzę. Niech zacznie robić to, co do niego należy, to zacznę tryskać pozytywną energią :)

Cytuj:
To jest takie wzajemne odbijanie piłeczki, między wszytkimi i wszystkim. Kazdy chce mieć racje, kazdy chce postawić na swoim - forum ? forum słuzy do wypowiadania sie, dyskusji sensownych, wymiany poglądów - a często konczy sie to na awanturze w których dwóch lub więcej nie potrafi złapać dystansu i ciągnie się to jak flaki z olejem.

A tam, fakt jest prosty. To co powinno działać, nie działa. Może nie jest to wina administratora, ale zadaniem administratora jest to naprawić.

_________________
Pusto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 12 czerwca 2014, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
za coś takiego też powinieneś dostać bana - takie wycieczki słowne są poniżej pasa, ale cóż - tak jak mówiłem - zjadasz sam siebie. jak tu z Tobą rozmawiać ?

nic o mnie nie wiesz, nigdy mnie na oczy nie widziałeś a tak łatwo przychodzi ci ocena. piszesz o wylewaniu frustracji i o tym jak cie to denerwuje, a robisz dokładnie to samo ...

pozdro czlowieku, mam nadzieje że coś tam, jakoś tam kiedys do ciebie trafi. szkoda Cie po prostu. marnujesz sie dla tej nienawiści zamiast starać sie tworzyć siebie w najlepszej możliwej wersji ku uciesze samego siebie i otoczenia. szczęscia Ci życze, trzymaj sie


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 12 czerwca 2014, 00:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 lipca 2013, 22:52
Posty: 973

Online: 134d 23h 34m 36s
GG: 1397451
Przypomnieć ci coś o twoim "pełnym miłości" odnoszeniu się do mnie i do Nextora? Skąd pomysł, że ja chcę z tobą prowadzić dialog?

Oczywiście, że wylewam frustrację. W obiekt, który ją powoduje. To jest naturalny i prawidłowy sposób radzenia sobie z takimi uczuciami :)

_________________
Pusto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 12 czerwca 2014, 01:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
tylko świnia nie zmienia zdania.

było jak było, ale to było, a ty przenosisz to co było w teraźniejszość i psujesz sie dalej. ja już nie chce. Dalej oceniasz przez pryzmat przeszłości która jest wspomnieniem i ucieka ci to co jest prawdą czyli to co sie faktycznie dzieje, bo masz jakieś wstępne założenia co do wszystkiego.

nie ma mnie na forum juz dlugo, pojawiam sie zrobić obczajke i widze stała grupka co robiła bydło robi bydło i stały klient, czyli Ty, obrzuca mnie gównem dla zasady mimo że wszystko dawno już przemineło z wiatrem. Ja sie nie gniewam, bo różnicy mi to nie robi, ale pytanie po co to Tobie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 12 czerwca 2014, 03:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Ogłaszam, że last_child na własną prośbę oficjalnie przestał być administratorem.

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 12 czerwca 2014, 04:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 lipca 2013, 22:52
Posty: 973

Online: 134d 23h 34m 36s
GG: 1397451
last_child napisał(a):
było jak było, ale to było, a ty przenosisz to co było w teraźniejszość i psujesz sie dalej. ja już nie chce.

Ja?

To na mnie ciągle jest spychana odpowiedzialność za dysfunkcje forum. Co więcej, kiedy proponuję okrężnymi drogami, że mogę to naprawić, również się mnie obraża.

Ja wiem, że wszyscy myślą, że to jest kwestia poklikania sobie pierdół w panelu administracyjnym, a gdy przychodzi co do czego, to brakuje wiedzy. Ale trzeba było o tym myśleć zanim się tej funkcji podjeliście.

Po dwóch latach mogę powiedzieć: nic nie zrobiliście z tego, co zrobione być powinno.

...Ale obecnie będę narzekał już tylko na Jaca i jego odświętny banfest :)

Cytuj:
nie ma mnie na forum juz dlugo, pojawiam sie zrobić obczajke i widze stała grupka co robiła bydło robi bydło i stały klient, czyli Ty, obrzuca mnie gównem

Człowiek nie zapamięta co mu zrobiłeś, tylko to, jak się po tym poczuł :) A że trzydzieści razy już sprawę wyjaśniałem, to twoje moralizatorskie gadki tym bardziej do mnie nie trafiają.

Gdzie ja cię niby tymi fekaliami obrzuciłem? Nazywając cię histeryzującą nastolatką? Przecież właśnie histeryzujesz ;)

Cytuj:
dla zasady mimo że wszystko dawno już przemineło z wiatrem. Ja sie nie gniewam, bo różnicy mi to nie robi, ale pytanie po co to Tobie?

Aktualnie też się nie gniewam. Co nie implikuje tego, że będę miły.

_________________
Pusto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 6 lipca 2014, 01:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Konto yersinii zostało usunięte z zachowaniem postów na jej prośbę.

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org