* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 26 maja 2014, 22:59 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Ja tego nie widziałem, więc nie wiem po czym wnosisz, że było to w mojej obecności. Z tego co zaobserwowałem to wymienialiście się kilka razy przeróżnymi złośliwościami ale wymieniasz się nimi z tak wieloma osobami, że gdybym chciał wszystkich za to banować, to paseczek na dole wyglądałby tak:
Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot].


PS
Taka mała refleksja jeszcze. Nie spodziewaj się, że użytkownicy będą dla Ciebie mili, jeżeli tak się zachowujesz jak zachowujesz. Miałeś już kiedyś konto, narobiłeś sobie wrogów, kazałeś je skasować. Po czasie wróciłeś, narobiłeś nowych, kazałeś sobie zmienić nick. Być może problem nie leży w tych 100 osobach, z którymi się pokłóciłeś, tylko w Tobie? Serio nie tędy droga.

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 2 czerwca 2014, 01:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Ryjcio dostał bana za obrażanie innych użytkowników forum.

Mała prośba do wszystkich. Administratorzy i moderatorzy nie są w stanie być na forum bez przerwy i mogą czasem coś przeoczyć. Jeśli widzicie, że ktoś łamie regulamin, to bardzo proszę o zrobienie screen'a i wysłanie go do mnie lub innego admina/moda. To samo dotyczy naruszeń regulaminów w wątkach. Niestety, standardowy system zgłoszeń nie działa, więc proszę o wysyłanie wiadomości prywatnych, na pewno będzie odpowiednia reakcja z naszej strony.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 2 czerwca 2014, 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
panaut0lordv dostał bana za obrażanie innych użytkowników forum.

Jego post sprzed skasowania można zobaczyć tutaj:
http://ifotos.pl/zobacz/Screensho_eexreqs.png/

Ktoś jeszcze ma jakieś cenne uwagi?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 3 czerwca 2014, 17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
ziomeczek dostał bana za złamanie punktu II.2 regulaminu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 4 czerwca 2014, 08:58 
Offline

Dołączył(a): środa, 4 czerwca 2014, 08:53
Posty: 24

Online: 1d 15h 19m 56s
GG: 0
Załączam też screena, bo umknął.

http://i.imgur.com/17o7xTL.png

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 4 czerwca 2014, 10:47 
Jeszcze trochę i na forum zostanie tylko Chances, modzi i admini.

Szkoda tylko, że poza Nashem, to raczej nikogo nie widuję ;)

Administracja ma zamiar jakoś działać, poza banami jak zdarzy im się pojawić? Fajnie by było jakby w końcu coś się zaczęło na forum dziać, a brak czasu raczej średnim wyjaśnieniem jest, jak ktoś się podejmuje zobowiązania :)

Szkoda tylko, że swoją postawą braku ogólnej aktywności przyczyniają się do takich akcji na forum, bo wiadomo jak kota nie ma, to myszy harcują :)

PS. Pozwolę sobie zrobić screena, jeśli administracja stwierdzi, że spamuję albo jakoś inaczej łamię regulamin forum (o zdarzyło się dostać bana za nic, który potem musiał być odkręcany), bo np. miałem czelność skrytykować czyjś brak działań, to jego słuszność będę ustalał z właścicielem forum, jak to zwykle robię w takich przypadkach.

PS2. Ban akurat na te dwie osoby, które spokojnie mogłyby doprowadzić szwankujące części forum do porządku jakby ktoś dawno je o to po prosił, wydaje się dosyć zabawny, bez względu na jego słuszność, he he.

Pozdrawiam! :D


Góra
  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 4 czerwca 2014, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Jaco92 napisał(a):
Załączam też screena, bo umknął.

http://i.imgur.com/17o7xTL.png


Tak się składa, że było tam jeszcze coś, czego nie raczyłeś pokazać. ;) To co robisz jest żałosne i nie próbuj się teraz wybielać. Tworzenie nicku bliźniaczo podobnego do mnie pominę, tym razem.

Nextor napisał(a):
Jeszcze trochę i na forum zostanie tylko Chances, modzi i admini.

Szkoda tylko, że poza Nashem, to raczej nikogo nie widuję ;)

Administracja ma zamiar jakoś działać, poza banami jak zdarzy im się pojawić? Fajnie by było jakby w końcu coś się zaczęło na forum dziać, a brak czasu raczej średnim wyjaśnieniem jest, jak ktoś się podejmuje zobowiązania :)

Tak się składa, że forum odwiedzam regularnie, tylko nie mam czasu się udzielać, ale jestem tutaj, nie martw się. :)

Nie mam zamiaru tolerować zachowań typu obrażanie i naśmiewanie się z innych użytkowników forum, czy też ich rodzin. Jeżeli ktoś jest takim prostakiem, że nie potrafi zignorować zaczepki, tylko ucieka się do chamstwa i ataku na inną osobę, to niech odpocznie chwilę od forum, może sprawę przemyśli i zmądrzeje (chyba jestem naiwny...). Może za Waszych "rządów" to było OK, ale teraz trochę się zmieniło.

Nextor napisał(a):
PS. Pozwolę sobie zrobić screena, jeśli administracja stwierdzi, że spamuję albo jakoś inaczej łamię regulamin forum (o zdarzyło się dostać bana za nic, który potem musiał być odkręcany), bo np. miałem czelność skrytykować czyjś brak działań, to jego słuszność będę ustalał z właścicielem forum, jak to zwykle robię w takich przypadkach.


Jasne, każdy ma prawo się bronić. Nie przypominam sobie, żebym zbanował kogoś bez powodu. Jeżeli mam dowód łamania regulaminu, to reaguję. Nie wyobrażam sobie innej reakcji. Mam pytać tych osób, czy na pewno zrobiły to, co zrobiły?

Nextor napisał(a):
PS2. Ban akurat na te dwie osoby, które spokojnie mogłyby doprowadzić szwankujące części forum do porządku jakby ktoś dawno je o to po prosił, wydaje się dosyć zabawny, bez względu na jego słuszność, he he.


Tak się akurat składa, że przynajmniej jedna z tych osób była w "zarządzie" forum kiedy nastąpiła usterka i jakoś nie kwapiła się jej naprawić. Co zrobiła? Uciekła i zrobiła własne forum pozostawiając tutaj wielki burdel. Jak się okazało, że nowe forum to niewypał, to nagle jest wielki powrót, wielkie umiejętności i chęć niesienia pomocy. Ja jednak podziękuję.

Nie muszę Ci chyba przypominać, że Ty zrobiłeś to samo. Chyba z pamięcią wszystko OK? Więc bardzo Cię proszę nie dawaj mi rad odnośnie prowadzenia forum. ;)

Pozdrawiam. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 4 czerwca 2014, 20:49 
Słaby troll Jaco, 1/10.

Mało użytecznych informacji udzieliłeś poza różnorakimi inwektywami.
Nie napisałem, że bany nie były słuszne, więc nie rozumiem co chciałeś tą wypowiedzią osiągnąć? Zniżyć się do poziomu Ryja i Orzecha? Mam się teraz położyć na ziemi, żeby dyskusja nabrała równego poziomu?

Spytałem się przede wszystkim, co Administracja ma zamiar zrobić z tym, że jej praktycznie nie ma i się nie udziela.
Odpowiedziałeś mi tylko, że odwiedzasz forum regularnie. A co z naprawami błędów? Co z artykułami? Co z regularnym trzymaniem poziomu dyskusji? Kupa osób odwiedza regularnie forum i raczej niczego to nie wnosi.
Jak ja stwierdziłem, że nie będę miał czasu zajmować się forum, to zrezygnowałem z moda. Widać tobie jaj do tego brakuje. Tak samo jak do tego, żeby rozmawiać bez obrażania drugiej strony.

Zacznij trzymać fason, bo skoro wszystkich ustawiasz do pionu, to świecenie jakimś przykładem by się przydało.

PS. W zarządzie forum, przed tym jak zrezygnowaliśmy ze swojej funkcji, Ryj był Adminem przez jakieś 4 godziny, co było w dodatku żartem. Obrażanie idzie ci świetnie, czepianie raczej średnio.


Góra
  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 4 czerwca 2014, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Nextor napisał(a):
Spytałem się przede wszystkim, co Administracja ma zamiar zrobić z tym, że jej praktycznie nie ma i się nie udziela.
Odpowiedziałeś mi tylko, że odwiedzasz forum regularnie. A co z naprawami błędów? Co z artykułami? Co z regularnym trzymaniem poziomu dyskusji? Kupa osób odwiedza regularnie forum i raczej niczego to nie wnosi.


Jeśli chodzi o nieobecność administracji na forum, to po części przyznaję Ci rację i zajmę się tym.
Natomiast jeśli chodzi o sprawy techniczne, to pewne kroki zostały poczynione, lecz niestety nie mam wystarczającej władzy, by to doprowadzić do końca. W skrócie: nie wszystko zależy ode mnie. W szczegóły wdawać się publicznie nie będę.

Jeśli chodzi o artykuły, to było ich trochę, tylko ktoś uciekając stąd postanowił je pokasować i zostawić bajzel. Temu chyba nie zaprzeczysz? Poza tym, to nie jest kwestia administracyjna.

Nad poziomem dyskusji powinni czuwać głównie moderatorzy i z tego, co wiem, to Nash sobie z tym dosyć dobrze radzi. Nie otrzymałem od niego znaku, że coś jest nie tak. Ufam mu i zostawiam mu wolną rękę w tej kwestii.

Część Twojej wypowiedzi na temat inwektyw czy zniżania poziomu pozostawię bez komentarza. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 4 czerwca 2014, 21:29 
Artykuły albo za mocno pokrywały się z CVT, albo miały błędy merytoryczne, albo ocierały się o różnorakie fantazje autorów. Inna sprawa, że wolą osób, które to pisały, było je usunąć. Jeśli masz problem z resztą to... pytaj się reszty.
Bajzel nie bajzel, prawa autorskie są jakie są.

O taką wypowiedź mi chodziło. Wystarczyło trochę merytoryki.

Szkoda, że zabrakło woli, aby powstrzymać się od pewnych komentarzy zanim popełniłeś poprzedni wpis. Mogę mieć tylko nadzieję, że na przyszłość się poprawisz.


Góra
  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org