* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 
PostNapisane: wtorek, 24 grudnia 2013, 15:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 33
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Drogie wokalistki i wokaliści!
Zdrowych, radosnych, spokojnych, pełnych miłości, dobra, wspaniałego jedzenia oraz licznego grona najbliższych Świąt Bożego Narodzenia!
A w nadchodzącym 2014 roku spełnienia marzeń, wielu niezapomnianych chwil, samych sukcesów wokalnych (i nie tylko) oraz osiągania każdego celu!

Wesołych Świąt życzy administracja forum. :)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 9 stycznia 2014, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2013, 19:52
Wiek: 32
Posty: 256

Lokalizacja: Warszawa
Online: 49d 10h 42m 28s
GG: 0
Bardzo proszę Administrację forum o usunięcie założonego przeze mnie kilka miesięcy temu tematu :
viewtopic.php?f=42&t=4504
w którym krytykowałem założenia CVT.
Temat z mojej strony pełen jest opinii, które wystawiłem na wyrost, zamiast bazować na faktach.
Za mało wiedziałem wtedy, dzisiaj również wiem mało o CVT, więc nie będę oceniać ani krytykować.

Nie znam, więc nie oceniam.

Z góry dziękuję,
Anthony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 9 stycznia 2014, 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
hej, anthony, ale przegladnałem te 5 stron tematu i tam jest bardzo duzo ciekawych informacji. fajny temat. na prawde trzeba to kasowac ? szkoda takiej wiedzy i czasu który kazdy poswiecił na pisanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 9 stycznia 2014, 13:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 20:29
Posty: 671

Lokalizacja: Warszawa
Online: 29d 16h 15m 1s
Anthony,

1. Można wiedzieć, co jest przyczyną zmiany Twojej opinii?
2. Moim zdaniem, wystarczy we wskazanym wątku napisać, to co napisałeś powyżej. I tak, to świadczy o klasie i refleksji nad sobą, czego Ci szczerze gratuluję!
3. Wszyscy popełniamy błędy i często mylimy się. Nie jest to wstydem, brutalnie, to tylko krowa nie zmienia poglądów...
4. Takie wątki z podważaniem status quo są bardzo fajne. Dobrze byłoby przy tym zachować poziom dyskusji, przyjmując postawę poznawczo-wątpiącą, bo wtedy można się skupić na meritum a nie przepychankach. :)

Powodzenia :)

_________________
http://rockowespiewanie.blogspot.com/
http://www.youtube.com/hushpl


Góra
 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 9 stycznia 2014, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2013, 19:52
Wiek: 32
Posty: 256

Lokalizacja: Warszawa
Online: 49d 10h 42m 28s
GG: 0
acaria napisał(a):
Anthony,

1. Można wiedzieć, co jest przyczyną zmiany Twojej opinii?
2. Moim zdaniem, wystarczy we wskazanym wątku napisać, to co napisałeś powyżej. I tak, to świadczy o klasie i refleksji nad sobą, czego Ci szczerze gratuluję!
3. Wszyscy popełniamy błędy i często mylimy się. Nie jest to wstydem, brutalnie, to tylko krowa nie zmienia poglądów...
4. Takie wątki z podważaniem status quo są bardzo fajne. Dobrze byłoby przy tym zachować poziom dyskusji, przyjmując postawę poznawczo-wątpiącą, bo wtedy można się skupić na meritum a nie przepychankach. :)

Powodzenia :)


Dziękuję ;)

1. Zmiana opinii nie wynikła z jakiejś informacji od CVT, a raczej zmiany mojego charakteru, po prostu wtedy moja negatywna opinia o CVT była spowodowana tym, że obarczałem odpowiedzialnością całe CVT, a ćwiczyłem naprawdę niewiele. Odkąd wziąłem odpowiedzialność za swoje życie, to nie obwiniam ani nie oceniam już nic ani nikogo, a zwłaszcza jeżeli tego/kogoś nie znam. W tym wypadku CVT nie jest odpowiedzialne za moją ignorancje, lenistwo i niekompetencję, ani za brak postępów.
2. Faktycznie mogę zedytować swój pierwszy post w temacie i zamieścić sprostowanie.

Ogólnie też lubię podyskutować, zwłaszcza, że emisja głosu jest bardzo ciekawa :)

last_child napisał(a):
hej, anthony, ale przegladnałem te 5 stron tematu i tam jest bardzo duzo ciekawych informacji. fajny temat. na prawde trzeba to kasowac ? szkoda takiej wiedzy i czasu który kazdy poswiecił na pisanie.


To tak jak wyżej, nie kasuj tematu, zaraz napiszę tam sprostowanie, na początku, żeby inni się nie zniechęcili czytając te moje wyrzuty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 9 stycznia 2014, 21:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 18 stycznia 2012, 19:35
Wiek: 33
Posty: 150

Lokalizacja: 3city
Online: 4d 7h 51m 3s
GG: 0
Anthony napisał(a):
1. Zmiana opinii nie wynikła z jakiejś informacji od CVT, a raczej zmiany mojego charakteru, po prostu wtedy moja negatywna opinia o CVT była spowodowana tym, że obarczałem odpowiedzialnością całe CVT, a ćwiczyłem naprawdę niewiele. Odkąd wziąłem odpowiedzialność za swoje życie, to nie obwiniam ani nie oceniam już nic ani nikogo, a zwłaszcza jeżeli tego/kogoś nie znam. W tym wypadku CVT nie jest odpowiedzialne za moją ignorancje, lenistwo i niekompetencję, ani za brak postępów.

Szacun i propsy. Wziąć odpowiedzialność za swoje życie/czyny to naprawdę dojrzałe, gratuluję!

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCWErtmGqYkJjsTDX0k69Ttg
https://www.facebook.com/animosband


Góra
 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 4 lutego 2014, 01:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 33
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Użytkownik panaut0lordv otrzymał bana na 2 tygodnie za nagminne łamanie regulaminu. Jeżeli to do niego nie dotrze, następny ban będzie na miesiąc, a następny na zawsze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 7 marca 2014, 09:32 
Bardzo niedobrze, że zniknął dział o higienie głosu. Jak widać, dużo osób ma problemy, które nie mają związku z techniką śpiewu. Widać to po ostatnich tematach.


Góra
  
 
 
PostNapisane: piątek, 7 marca 2014, 13:10 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 10 września 2013, 16:43
Posty: 275

Online: 65d 4h 58m 58s
GG: 0
Oj niedobrze.

_________________
- Nie jesteś złym człowiekiem.
- Owszem, jestem.
- Brakuje ci tego czasem?
- Czego?
- Czegokolwiek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 7 marca 2014, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 33
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Hmm.
Cytat:
"Technika Śpiewu
Niekończące się dyskusje na temat technik śpiewu i metod pracy z głosem. Wszystkie style muzyczne - rozmawiamy o technice, psychice oraz zdrowiu swojego głosu."

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org