* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 6 maja 2012, 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 29 października 2011, 16:55
Wiek: 30
Posty: 340

Lokalizacja: Lublę (Lubilin)
Online: 7d 11m 18s
GG: 886330
chances napisał(a):
Czy tylko u mnie strona profilu użytkownika jest zniekształcona tj. bardzo duża czcionka i jakieś komunikaty o błędach na górze strony?

Nie tylko u Ciebie. Wspaniale byłoby, gdyby ktoś się tym zajął.

_________________
Zaczęłam się dopiero uczyć w szkole muzycznej, więc proszę, bez krytyki.
---
`Thine voice is, oh so sweet, I speer thine pine. Ryking for me. Ryking for thee...`
---
Min mannen vil v?re en tenor!
(Mój mąż będzie tenorem!)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 28 czerwca 2012, 09:19 
Apeluję o większe zwracanie uwagi na treść postów w różnych wątkach, bo na forum jest mnóstwo postów niezwiązanych z tematyką wątków. Poza tym też sugerowałabym się przyjrzeć bardziej uważnie niektórym użytkownikom, a dokładniej liczbie ich kont. Bo ogólnie się bałagan robi przez te dwie kwestie.


Góra
  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 28 czerwca 2012, 09:21 
Offline

Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2012, 09:10
Wiek: 39
Posty: 176

Online: 12d 19h 25m 11s
GG: 0
Hejka zgadzam się z tymi postulatami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 listopada 2012, 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
Co Wam się na forum podoba a co nie ?

zostałem administratorem i razem z kasią coś pokombinujemy, żeby forum stało sie bardziej przyjazne, przejrzyste, kasia bedzie miec specjalny dział gdzie bedzie odpowiadać na konkretne pytania itd.

ja napisze brakujace artykuły, kasia je bedzie zatwierdzac, wiec bedzie skarbiec porządnie usystematyzowany.

a czego Wam brakuje na forum ? co jest nie tak? oprocz oczywistych kwestii ze wszystko sie popsuło ostatnimi czasy i nic sie nie dzieje, ale oto nadchodzi odsiecz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 listopada 2012, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 29 października 2011, 16:55
Wiek: 30
Posty: 340

Lokalizacja: Lublę (Lubilin)
Online: 7d 11m 18s
GG: 886330
Super, nie wiedziałam, żeś został adminem, to miło.

_________________
Zaczęłam się dopiero uczyć w szkole muzycznej, więc proszę, bez krytyki.
---
`Thine voice is, oh so sweet, I speer thine pine. Ryking for me. Ryking for thee...`
---
Min mannen vil v?re en tenor!
(Mój mąż będzie tenorem!)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 listopada 2012, 16:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Fajnie, że nadchodzi odsiecz. :)

Jeżeli chodzi o sugestie, to Skarbiec trzeba odnowić, o czym już pisał last i ogólnie mały ruch jest na forum.

Natomiast myślę, że największy bałagan robi się, gdy nowi użytkownicy zadają pytania, na które są już odpowiedzi w odpowiednich tematach. Wtedy opcji jest kilka:
- po prostu odpowiedzieć
- odpowiedzieć i skierować do odpowiedniego tematu
- nie odpowiadać, tylko skierować do odpowiedniego tematu
- przez kilka dni od rejestracji zabrać możliwość pisania (taka już dosyć drastyczna opcja :P)

Bardzo podoba mi się pomysł z działem, gdzie będzie można uzyskać odpowiedź Pani Kasi. :)

To chyba tyle, jak coś jeszcze wymyślę, to napiszę. :)

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 listopada 2012, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 18:18
Posty: 1009

Online: 30d 22h 47m 17s
GG: 0
ja mysle ze zrobie taki wątek ogolny 'poczatkujacych' i tam wrzuce wszelkie mozliwe pytania i odpowiedzi.

zreszta bede nagrywac jakies próbki wiec bedzie mozna wiecej sie dowiedzieć z innych tematów zamiast samemu zakładać swoj wlasny.

wygląd forum nikomu nie przeszkadza, prawda ? jest bardzo neutralny, mnie zawsze pasował.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 listopada 2012, 20:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2012, 00:56
Wiek: 32
Posty: 366

Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
Online: 28d 7h 4m 11s
GG: 1882681
Wygląd jest super. Wszystko przejrzyste, bez problemu można znaleźć informacje.

Co do wątku, to fajna sprawa. Mnie osobiście interesowałyby poradniki dotyczące efektów, zwłaszcza creaking i growl. ;)

Jeszcze jedna rzecz. Co powiesz na wątek, w którym będzie można wrzucać swoje stare, najgorsze nagrania oraz nowe, gdzie będzie można fajnie zobaczyć efekty? Będzie to fajna odpowiedź na pytania zadawane przez większość nowych i początkujących użytkowników: "Czy w tym wieku można nauczyć się śpiewać?" albo "Czy da się nauczyć śpiewu do zera?". No i dla nas samych, będzie można po jakimś czasie sprawdzić, czy idziemy do przodu czy stoimy w miejscu. :)

_________________
http://www.youtube.com/user/jaco5291


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 6 stycznia 2013, 12:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 22:04
Wiek: 37
Posty: 322

Lokalizacja: Lechistan/Mazowsze
Online: 17d 17h 3m 12s
GG: 0
Szata graficzna jest dużym atutem tego forum, cieszy oko. Poradniki efektów dobra sprawa, szkoda tylko, że niektórzy mają tendencję do tego, że biorą się za śpiew od drugiej strony i zaczynają od np. chryp nie mając pojęcia o podparciu, przydźwięku, wtedy to może być szkodliwe.

_________________
Bohemian Rhapsody #1 Forever


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 24 czerwca 2013, 20:50 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Jeżeli mógłbym coś dodać od siebie to jeżeli osoby prowadzące forum się zgodzą to chciałbym stworzyć regulamin w dziale ocena nagrań. Zrobił się tam delikatnie mówiąc mały chlewik :) no i myślę, że regulamin, jego przestrzeganie i przez jakiś czas praca moderatorska w postaci zmian niewłaściwych tytułów przyniosłaby jakieś efekty. To troszkę głupie jak wchodzi się do działu oceny nagrań i próbki są wrzucone pod tytułami wątków:

1.Czy mój głoś brzmi jak g*** ?
2.Proszę o poradę
3.Prośba o ocenienie zupełnie początkującego. :)
4.?
5.Prośba o kilka wskazówek
6.Nagrania do oceny,czekam na opinie

Gdybym miał możliwość stworzenia regulaminu, który by został podpięty to postarałbym się zaprowadzić nim troszkę porządku. Tytuły coverów miałyby jakieś odpowiednie schematy, byłby podział na wykonawców, byłoby coś w stylu próbek ogólnych. No ogólnie miałbym możliwość troszkę pomyśleć nad tym. Siadłbym do tego prędzej czy później, bo kończę sesję w tym tygodniu i coś bym wykombinował. Jak będzie więcej porządku to dla wszystkich będzie to łatwiejsze. Swego czasu jak w wątku był wprowadzony regulamin to bezpośrednio po jego stworzeniu spora część użytkowników miała problem z wdrożeniem się ale z czasem jak pojawiły się komentarze od moderacji "jak poprawisz tytuł wątku to dostaniesz ocenę" to ludzie zaczęli się pilnować. Są na forum stali bywalcy, przychodzą też nowi. Troszkę porządku w tym jednym dziale z pewnością by pomogło. Co o tym myślicie?

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org