* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 19:48 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 31 grudnia 2009, 21:11
Wiek: 39
Posty: 258

Online: 1d 12h 52m 4s
GG: 0
Tutaj możesz się przywitać i napisać parę zdań o sobie:)

Ja nazywam się Janek Gransort i jestem administratorem tego forum:) Od kilku lat interesuję się śpiewem. Swego czasu dość aktywnie udzielałem się na forum serwisu Easyvoice.pl, które to zapewne dobrze znasz. Zauważyłem, że ludzie cenią moje rady i w wielu wypadkach jestem w staniem im skutecznie pomóc. Postanowiłem założyć własną stronę i dzielić się z czytelnikami swoją wiedzą na temat śpiewu i emisji głosu. Tak powstał serwis Wokalmania.pl.

Teraz wystartowaliśmy z forum. Mam nadzieję, że będzie to największe forum wokalne w Polsce i że znajdziesz tu sporo informacji, dzięki którym staniesz się lepszy, nie tylko jako wokalista!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 20:53 
Ha, widzę, że jestem pierwszy. Mam na imię Karol. Mieszkam w Bydgoszczy, nie mam zbytnich marzeń wokalnych, po prostu chce, żeby ludzie nie ogłuchli gdy będę musiał coś za śpiewać, a gdy się nudzę lubię sobie ponucić i z czasem zaczyna to brzmieć. Dzięki Janku ;)
Pozdro.


Góra
  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 20:56 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 24 stycznia 2010, 11:59
Posty: 18

Lokalizacja: Ciechanów.
Online: 0s
Hmm. : )
Mam na imię Emilia, mieszkam w Ciechanowie, śpiewem interesuję się gdzieś tak od dwóch miesięcy... Mam marzenia i pragnę je spełnić, a jak się nie uda, co się w życiu zdarza, wykorzystam talent pisarski. :D
Lubię wszelkie przejawy muzyki oprócz hip-hopu i popu (rodzinne obrzydzenie). :x
I codziennie upajam się zieloną herbatą. ; )


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:05 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 24 stycznia 2010, 20:03
Wiek: 29
Posty: 16

Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s
Hej:)

Mam na imię Bożena.. Jestem z Warszawy.
Co do śpiewu to chciałabym się nauczyć śpiewać czysto bo zawsze to może się przydać..
Hmm.. wątpię żebym została "gwiazdą" po prostu bardzo lubię sobie coś czasami pod nosem nucić, a jeżeli jest to w obecności innych to chcę by bębenki w uszach im nie popękały.. :lol:
Oprócz tego bardzo lubię pisać teksty piosenek oraz przywracać starym rzeczom np. ubraniom nowe życie :P

P.S
Twoje ćwiczenia Janek są świetne.. naprawdę jeżeli jest się systematycznym to można zobaczyć tzn. usłyszeć efekty:)

Pozdrawiam:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:19 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 24 stycznia 2010, 21:06
Wiek: 31
Posty: 90

Lokalizacja: Wrocław
Online: 9m 2s
Witam.

Na imię mi Piotr, jestem z Wrocławia.
Co do muzyki podobnie jak niezapominajka nie przepadam za wszystkim co zwane muzyką lecz muzyką nie jest(czyt.Hip-hop, black itp.). Lubie każdą muzykę która wpadnie mi w ucho:) od poważnej aż po rock, szczególnie lubię muzykę akustyczną, oraz fortepian. Na gitarze akustycznej gram od 1,5 roku, głównie fingerstyle.
Któregoś dnia wpadłem na pomysł aby podszkolić się w wokalu, żeby mnie nie bolały uszy jak czasem nuciłem podczas gry :-P i tak trafiłem na blog Janka... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:56 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 24 stycznia 2010, 21:42
Wiek: 30
Posty: 37

Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Online: 4h 9m 41s
Cześć Wam!

Mam na imię Gosia :). Jestem z Nakła nad Notecią. Mam 17 lat. Śpiewam odkąd pamiętam. Na zajęcia wokalne do Domu Kultury chodzę od 1 klasy gimnazjum. Przez pół roku chodziłam do chóru. Jeśli chodzi o ulubioną muzykę. Lubię właściwie każdy rodzaj oprócz hip-hopu i techno...
Moimi ulubionymi artystami są: Celine Dion, Edyta Geppert, Magda Umer, Alicja Majewska, Irena Santor, Krystyna Janda, Lara Fabian, Evanescence, Maryla Rodowicz...

A jeżeli chodzi o marzenia wokalne... Chciałabym iść do Akademii Muzycznej, nauczyć się śpiewać i nagrać płytę, stworzyć swój recital...
A mój głos to sopran :).


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 24 stycznia 2010, 22:57 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 24 stycznia 2010, 22:51
Posty: 11

Online: 0s
Mam na imię Michał, jestem z Łodzi. 16 lat już wybiło. Śpiewem interesuję się od dawna natomiast miałem już do czynienia z wieloma instrumentami, choć najwięcej gram na gitarze. Aspiracje wokalne mam bardzo wysokie, marzenia założenia zespołu gdzie pełnić rolę wokalisto-gitarzysty są tak wielkie, że zacząłem coś szukać. W ten sposób natrafiłem na stronę Janka :). Słucham różnej muzyki, praktycznie wszystkiego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 10:14 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 09:56
Wiek: 29
Posty: 117

Online: 2d 1h 19m 15s
GG: 0
He, no to i moja kolej :?. Na imię mam Damian, mieszkam w Bydgoszczy, za niedługo skończę 15 lat.
Podśpiewuję sobie od małego, na pewno przez to coś zyskałem ale nadal nie jest najlepiej, dlatego tutaj jestem :?. Słucham różnej muzyki, we wszystkim znajdzie się coś ciekawego. Najbardziej jednak 'opętał' mnie rock alternatywny i zespół 30 Seconds to Mars, polecam :P. Teraz np. leci: http://www.youtube.com/watch?v=h224lhfBnUM. No a za tym idzie chęć gry na gitarze, już wkrótce ^^. Jeżeli chodzi o cele związane ze śpiewaniem...chciałbym tylko zrobić na innych wrażenie i usłyszeć, że było świetnie ;) . Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 11:35 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 11:30
Posty: 6

Online: 0s
No to teraz moja kolej. Nazywam się Wiktoria, mam 13 lat. Od niedawna zaczęłam grać na gitarze. Jeśli chodzi o mój śpiew, to czeka mnie z pewnością dużo pracy, ale nie jest źle. Marzenia? Jak pewnie większość z was chciała bym stworzyć własny zespół, tworzyć swoją muzykę, może kiedyś się uda, nigdy nic nie wiadomo. Może trochę się zdziwicie, ale moim numerem jeden jest zespól Feel. Tak, wiem co sobie pomyślicie, no ale cóż. To chyba tyle ;) Pozdrawiam was gorąco

+ Niezia - błagam, piszcie poprawnie, bo następnym razem nie poprawię, a podkreślę na czerwono. ; )


Ostatnio edytowano poniedziałek, 25 stycznia 2010, 11:58 przez Niezapominajka., łącznie edytowano 1 raz
Ort.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 17:20 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2010, 17:14
Posty: 2

Online: 0s
Pora żebym również się przywitała :) Mam na imię Julka, mam prawie 16 lat, mieszkam w Krakowie:-)
Interesuje się, tak jak wszyscy na tym forum, śpiewem i wszystkim co z nim związane!:) Również lubię czytać ciekawe książki, oglądać filmy, spotykać się z przyjaciółmi i grać na pianinie:)
Lubię tak naprawdę każdą muzykę (oprócz hip-hopu i metalu :D) ważne, żeby wpadała w ucho!:)
Moją ulubioną wokalistą jest CHRISTINA AGUILERA :-) Mam marzenia,tak jak każdy i mam nadzieję, że kiedyś się spełnią :-) Pozdrawiam;-)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org