* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 7 marca 2014, 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2014, 00:09
Wiek: 34
Posty: 9

Online: 1d 3h 37m 11s
GG: 0
Witajcie! :)
Mam na imię Sara, jestem z Warszawy. Aktualnie pracuję, zajmuję się dzieckiem i rozpoczynam pracę nad realizacją marzenia- nauki śpiewu :) Odtwarzam też XIII-XV wiek w odtwórstwie, mam więc nadzieję kiedyś zaśpiewać jakąś średniowieczną pieść :)
Jestem amatorem, śpiewałam od zawsze, choć zawsze w ukryciu- moje "darcie ryjka" nie spotykało się z przychylnością i entuzjazmem słuchających ;) Raz próbowałam nawet sił w szkolnym chórze, ale po wyraźnej niechęci prowadzącej zrezygnowałam.
Od jakiegoś czasu dzięki radom jednego z użytkowników tego forum mogę zacząć od podstaw z nadzieją, że w końcu da się mnie normalnie słuchać :D Ćwiczę, trenuję, czytam porady i staram się jak najwięcej z tego wyciągnąć :) Powoli też przełamuję niepewność, nawet odważyłam się wrzucić swoje nagranie na forum :)
Pozdrawiam wszystkich! :)

_________________
Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 7 marca 2014, 17:43 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 6 marca 2014, 17:28
Posty: 23

Online: 19h 39m 13s
GG: 0
Witam.
Mam na imię Grzegorz i jestem z okolic Białegostoku. Mam 19 lat i zbliżającą się maturę. Potem jak się uda, to na medycynę pójdę.
Cokolwiek zacząłem śpiewać 3 lata temu, a jakoś poważniej się do tego przykładać jakieś półtora roku temu. Jak mi się mutacja zakonczy całkowicie, to zobaczymy co mój głos potrafi. Jestem amatorem, ale fajnie byłoby czasami wystąpić gdzieś ^ ^
Pomału konstruuję małe studio domowe. Dziewczynom podoba sie mój głos - niektórzy mówią, że mam bas/baryton.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 9 maja 2014, 09:09 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:38
Posty: 9

Online: 5h 31m 24s
GG: 0
Cześć. Jestem drabiu. Śpiewam odkąd pamięta, ale dopiero od jakiegoś czasu zacząłem wspomagać się teorią. Trochę późno, bo mam 25 lat - ale mówią że na naukę nigdy za późno ;) Aktualnie gram/śpiewam w rockowym zespoly na klimat starcyh dobry szlagierów (AC/DC, Rolling Stones, Queen, Guns`n Roses). Intensywnie staram się opanować head voice i mix. Wcześnie sporo siedziałem na growl`em.
Jestem silnie zainspirowany głosami:
Matthew Bellamy`ego - The Muse
Adam Levine - Maroon 5
Howard Jones - Killswitch Engage


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 maja 2014, 05:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 16 marca 2014, 09:53
Wiek: 25
Posty: 37

Online: 7d 16h 27m 34s
GG: 0
No to kolej na mnie:)
Mam na imię Kasia i niedługo skończę16 lat. Mieszkam w małym miesteczku niedaleko Olsztyna. Chodzę do szkoły muzycznej, gdzie gram na akordeonie, fortepianie i przede wszystkim śpiewam. Najbardziej preferuję śpiew klasyczny, z nim także wiąże moją przyszłość.:-)

_________________
Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 8 listopada 2014, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 2 października 2014, 15:06
Posty: 2

Online: 12h 19m 31s
GG: 0
Siemanko, nazywam się Seweryn, jestem z Frydrychowic, mam 19 lat. Aktualnie klasa maturalna technikum informatycznego (jednak na informatyka nie wyglądam :P). Grą na gitarze zajmuję się od ok. 4 lat, od roku próbuję śpiewać, lecz samemu ciężko to przychodzi, choć jestem raczej samoukiem. Interesuję się motoryzacją, sportami walki, siłownią, właściwie wszystkim po trochu, no i oczywiście muzyką.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 8 listopada 2014, 19:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2010, 23:59
Wiek: 31
Posty: 530

Lokalizacja: Łódź
Online: 214d 12h 55m 8s
Cześć Seweryn, po zdjęciu to Ty wyglądasz jak typowy informatyk xD

_________________
STONER!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 8 listopada 2014, 19:21 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Sewko napisał(a):
Siemanko, nazywam się Seweryn, jestem z Frydrychowic, mam 19 lat. Aktualnie klasa maturalna technikum informatycznego (jednak na informatyka nie wyglądam :P). Grą na gitarze zajmuję się od ok. 4 lat, od roku próbuję śpiewać, lecz samemu ciężko to przychodzi, choć jestem raczej samoukiem. Interesuję się motoryzacją, sportami walki, siłownią, właściwie wszystkim po trochu, no i oczywiście muzyką.


Witaj na pokładzie!

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 11 listopada 2014, 21:32 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 7 listopada 2013, 20:02
Wiek: 5
Posty: 86

Online: 47d 16h 56m 9s
GG: 0
Cześć wszystkim!
Gwoli formalności - i ja coś o sobie napiszę.
Mam na imię Mateusz, mieszkam niedaleko Opola. Mam (w momencie wpisu) 17 lat. Jak nietrudno się domyślić, interesuję się muzyką - jej praktyczną stroną. Słucham przeważnie szeroko pojętego Rocka.
Moja miłość do śpiewania narodziła się gdzieś w gimnazjum i trwa do dziś - z biegiem czasu jest coraz silniejsza.
Póki co, moja przygoda z wokalem ogranicza się do katowania rodziców, sąsiadów i psa. Mam nadzieję, że mi wybaczą. W końcu robię to w dobrej intencji - spełniam marzenia. A kto nie marzy, ten nie żyje.
W wolnych chwilach, między nic-nie-robieniem a muzykowaniem, zdarza mi się coś narysować.
Kilka słów do forumowej społeczności: dzięki, że jesteście i że tworzycie naprawdę obszerne kompendium wiedzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 22 lutego 2015, 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 22 lutego 2015, 20:38
Wiek: 29
Posty: 4

Lokalizacja: Kraków
Online: 3h 48m 23s
GG: 0
Hej :)
Mam na imię Ola i jestem z Krakowa. Mam 20 lat i studiuję ekonomię. Z muzyką żyłam zawsze za pan brat, jednak przez ostatni rok zabrałam się na poważnie za naukę śpiewu. Zmotywowała mnie do tego, między innymi wizyta na wokalmania.pl Oprócz tego śpiewam w chórze akademickim i próbuję motać projekt muzyczny na boku.
Dzisiaj po premierze drugiego z kawałka, w poszukiwaniu opinii na jego temat, trafiłam tutaj i szczerze powiedziawszy zachłysnęłam się ilością informacji, które się znajdują na tym forum.
Całe szczęście że już po sesji bo mogę oddać się czytaniu (jak kolega wyżej trafnie to ujął) tego naprawdę obszernego kompedium wiedzy :) Przez Was znowu zarwę nockę! :D Tyle że tym razem z dziką rozkoszą ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 26 marca 2015, 16:53 
Offline

Dołączył(a): środa, 18 marca 2015, 15:16
Posty: 4

Online: 3d 12h 18m 13s
GG: 0
Siemka wszystkim :)
Kamil - Legnica ( choć mieszkało się i w kraku, wrocku a pochodzę jeszcze skąd indziej, niemniej obecnie Legnica).
Studiowałem kiedyś ale oboje z uczelnią stwierdziliśmy, że ten związek nie ma przyszłości i tak sobie pracuję w IT od jakiegoś czasu :)
Co do śpiewania-śpiewałem zawsze - do czasów ogólniaka w chórach szkolnych (też jako solista) i na każdej imprezie/ognisku/spotkaniu ze znajomymi.
Po ogólniaku (na którego pożegnanie zaśpiewałem Jesień Niemena i chyba mogę szczerze napisać, że szargania świętości nie było) zainteresowania przeskoczyły na machanie gniami i tym się zajmowałem zamiast śpiewania przez jakieś 10 ostatnich lat.

mianowicie chodzi o machanie ogniami, żonglerkę itepe :)

poniżej link do improwizacji na jednej imprezie żonglerskiej:
https://www.youtube.com/watch?v=xcsp_pYQfWA


Miałem małe epizody gdzie wracałem do spiewania jednak zawsze było to powiedziałbym - amatorsko.
W chórach przewodziły "panie od muzyki" więc o rzeczach typu sls, cvt itp można było jedynie pomarzyć, sam temat zacząłem zgłębiać dość niedawno - owe forum, jak i easyvoice i inne źródła do których linki znalazłem na tym właśnie forum ^^.
Skorzystałem też z możliwości lekcji indywidualnych - nie są to może lekcje u certyfikowanego nauczyciela ale dziewczyna zna się na rzeczy, póki co dużo wiedzy wynoszę po spotkaniach z nią, z czasem zobaczymy efekty ( mam nadzieję ). Ma skończone dwie szkoły muzyczne - jedną w UK, i cała rodzinka siedzi w muzyce dość konkretnie więc myślę, że trafiłem w dobre ręce :)
Interesuje mnie rockowe śpiewanie - moim konikiem jest grunge ale cenię szeroko pojęty rock z progresją włącznie a słucham już teraz niemal wszystkiego - ostatnio dużo elektroniki.

Co chciałbym osiągnąć w pracy nad głosem ?
Swobodę w stosowaniu różnych efektów (których nazw jeszcze nie znam - ech ci laicy), nie niszczenie swojego instrumentu i docelowo umiejętność mimiki każdego możliwego dźwięku :)
generalnie to co robi pan Beardyman w bardzo podstawowej wersji ( jeśli nie znacie - poznajcie, zresztą jak nie znajde o nim tematu to zakładam bo dla mnie chyba odkrycie życia ).
Oczekiwania wielkie ale - od czegośtam zaczynam więc chyba ok :)

No to tyle słowem wstępu, good vibes wszystkim :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org