* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 12 lipca 2013, 15:36 
Offline

Dołączył(a): piątek, 12 lipca 2013, 15:08
Posty: 9

Online: 8h 58m 24s
GG: 0
Hej wszystkim !
Mam na imię Kinga, mam 17 lat i pochodzę z Kielc. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęłam dość dawno...można w sumie rzec, że od dziecka : D Jest to moje hobby i raczej nigdy realnie nie planowałam wiązać z tym swojej przyszłości. Mam na koncie troszkę występów (jakieś przedstawienia, konkursy, przeglądy) ale problem leży w tym, że jestem samoukiem. Nie mam więc zbytnio pojęcia o technikach, teorii itd. W sumie przez to samej jest mi ciężko stwierdzić, co tak naprawdę potrafię i oczywiście jakie robię błędy. Chciałabym więc poznać lepiej swój głos (cechy, możliwości, a może nawet czegoś wyuczyłam się nieświadomie :o) i liczę, że mi w tym pomożecie :D

PS. Gram też na akustyku od kilku lat ...lubię więc połączyć oba zainteresowania. A nuż coś wyjdzie! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 8 sierpnia 2013, 01:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2013, 00:55
Wiek: 28
Posty: 24

Lokalizacja: Tatry
Online: 6h 3m 22s
GG: 7689964
Witam witam. Jestem Jakubem z południa Polski i bawię się w nagrywanie piosenek, głównie wokalu, aczkolwiek umiem grać na akustycznej gitarze i w sumie różnych instrumentach po trochu z intuicji, aczkolwiek to już nie brzmi za dobrze.

A że lubię sobie te piosenki nagrywać, to fajnie też jak są osoby, które się na tym znają i chcą się na ten temat wypowiedzieć na przykład. Na przykład. :)

Tak więc witam wszystkich, mam nadzieję że tu ktoś funkcjonuje w ogóle :D

_________________
Nagrany w majtkach cover Adele, polecam. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 8 sierpnia 2013, 08:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2013, 19:52
Wiek: 32
Posty: 256

Lokalizacja: Warszawa
Online: 49d 10h 42m 28s
GG: 0
Witamy na pokładzie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 29 listopada 2013, 16:18 
Offline

Dołączył(a): piątek, 29 listopada 2013, 16:10
Posty: 15

Online: 4h 26m 16s
GG: 0
Mam na imię...yyyy nie ważne ;p Od dawna śpiewam, głównie sama do siebie lub do sąsiadów zza ściany.
Moim głównym zainteresowaniem jest właśnie wokal. Chcę też doszkolić się z wiedzy w tym zakresie, a widzę, że sporo informacji tu, na tym forum się znajduje :)

Pozdrawiam wszystkich :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 24 stycznia 2014, 01:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 24 stycznia 2014, 00:44
Posty: 9

Online: 8h 20m 55s
GG: 0
Mam 21 lat, mieszkam na Śląsku. Zawsze w moim życiu muzyka była obecna (jednak wyłącznie w postaci słuchania płyt, wcześniej kaset), więc kiedy po pięciu latach wiązania z nią przyszłości, uświadomiłem sobie, że nie da rady zająć się czymś innym i najzwyczajniej w świecie zapomnieć o śpiewaniu, postanowiłem, że zmienię swoje życie.
Od października ćwiczę z TCRW i widzę, co prawda, jakieś postępy (wcześniej mój głos był kompletnie "płaski", teraz trochę się rozwinął), ale jeszcze długa droga przede mną. Wiadomo - forum jest kopalnią wiedzy, która z Waszą pomocą, pomoże mi (mam nadzieję :) ) osiągnąć swój cel. Tak więc jestem i witam Was serdecznie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 12 lutego 2014, 19:21 
Offline

Dołączył(a): środa, 12 lutego 2014, 19:17
Posty: 3

Online: 4h 39m 53s
GG: 0
Hej! Z tej strony 22 letni student z Wrocławia. Od niedawna, za pomocą Complete CVT uczę się samodzielnie śpiewu. Łatwo nie jest, ale daje mi to przyjemność. Wpadłem tu, by znaleźć jakieś wskazówki i pogadać z kimś na temat wokalistyki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 13 lutego 2014, 17:42 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 13 lutego 2014, 15:55
Posty: 22

Online: 1d 19h 50m 14s
GG: 0
Hello! mam 22 lata, śpiewam od 6 lat, na gitarze gram troszeczkę dłużej ;D na klawiszach z 10 lat ale nic nie umiem, xD
rok śpiewałem w kapeli hardrockowej, jestem samoukiem, mieszkam praktycznie w lesie w malutkiej wiosce na Mazurach :D
Mój głos to Baryton, barwa zbliżona do roguca xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 1 marca 2014, 21:48 
Offline

Dołączył(a): piątek, 28 lutego 2014, 21:34
Posty: 2

Online: 4h 16m 8s
GG: 0
Cześć, jestem Michał i śpiewem szczerze mówiąc interesuję się dopiero od 3,4 lat. Jest to moje dodatkowe zajęcie, oprócz grania na gitarze (chyba będzie 7 rok), które to jest moją pasją i prawdziwą ostoją spokoju w zabieganym, pośpiesznym i zestresowanym świecie. To czym na pewno nie zaskoczę to fakt, że chciałbym tutaj zgłębić wiedzę na temat śpiewania, dbania o głos i poszerzania świadomości, wiedzy z tej dziedziny. Przy okazji dostarczyć trochę nagrań w których ludzie konstruktywnie powiedzą mi co i jak. A ja podziękuje im za tą cenną chwilę, kiedy postanowili wcisnąć play i zająć tym kilka minut życia:) Chciałbym też, nie ukrywam, znaleźć muzyków, z którymi mógłbym działać we Wrocławiu, lub Lubinie. No i to tyle na razie, pozdrawiam Was ciepło !


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 3 marca 2014, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 2 marca 2014, 10:34
Wiek: 33
Posty: 17

Online: 6d 22h 8m 20s
GG: 0
Sky napisał(a):
Od października ćwiczę z TCRW i widzę, co prawda, jakieś postępy (wcześniej mój głos był kompletnie "płaski", teraz trochę się rozwinął), ale jeszcze długa droga przede mną. Wiadomo - forum jest kopalnią wiedzy, która z Waszą pomocą, pomoże mi (mam nadzieję :) ) osiągnąć swój cel. Tak więc jestem i witam Was serdecznie!


No to witam w klubie, też ćwiczę od października z TCRW :D
A tak w ogóle to witam wszystkich. Mam 23 lata, jestem ze Śląśka. Moje pierwsze chęci do śpiewania objawiły się we wczesnej podstawówce, kiedy bardzo chciałem śpiewać w chórku kościelnym z innymi dziećmi. Niestety kiedy zakonnica kazała mi zaśpiewać przed klasą, tak szybko zapał zniknął <lol> . I tak w momencie kiedy rodzicie podłączyli mi internet (jakoś w gimbazie) zacząłem słuchać muzyki. Gdzieś po drodze trafiłem na Leone Lewis.
Nie podobały mi się jej smęty, aż do momentu, w którym wygooglowalem sobie z ciekawości jej nazwisko i wtedy "wszystko" się zmieniło. Ona jest z X-factora! Po objerzeniu jej występów live bardzo polubiłem jej wokal i samą artystkę. Postanowiłem, że po zakończeniu szkoły średniej i studiów wyjadę gdzieś, żeby się uczyć śpiewać. W szkole średniej gdzieś to marzenie odeszło na bok, być może dlatego, że to były najlepsze 4 lata technikum w moich życiu. Cieszyłem się chwilą :). Nadeszły studia (powiązane z technikum, bo nie miałem kompletnie pomysłu gdzie iść - nic mnie nie interesowało...), a że po polibudzie dobrze płacą (tym sie kierowałem) to wybrałem właśnie ją. Straszny błąd, okropny, znienawidzony błąd. Najgorsze 2 lata w moim życiu w przeciwieństwie do technikum. Nastał wrzesień tamtego roku, ostatnie podejście do jednego przedmiotu, z którym nie mogłem sobie poradzić - nie udało się. Co by tu robić dalej? Już na początku studiów zaczęło wracać marzenie. W sumie zawsze gdzieś tam było, bo w momencie gdy zakładałem słuchawki od mp3, to byłem w innym świecie, na scenie, w teledyskach itp :D. Październik - jestem sam w domu, wyzamykałem wszystkie drzwi wejściowe. Ok.. próba generalna głosu.. MASAKRA, nie będę śpiewał. Po 2 dniach obudziłem się, że przecież wokal trzeba wyćwiczyć. Poszperałem w necie, znalazlem TCRW i trwa to do teraz. Teraz tłumaczę CVT i mam zamiar zakupić TCRW PRO ale jeszcze się wacham czy warto :)
Taka krótka historyjka na mój temat, skoro się wkręcać to na całość. Jeszcze raz witam wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 6 marca 2014, 11:26 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 6 marca 2014, 11:09
Posty: 2

Online: 3h 25m 6s
GG: 0
Witam was serdecznie ;)

Mam 20 lat i mieszkam w Gorzowie, jestem typowym samoukiem i w wolnych chwilach lubię pośpiewać. Nagrywam od niecałych 2 lat, jednak za jakiś czas chciałbym się bardziej w to wkręcić. Jako swojego idola uważam Tomka Makowieckiego, gdyż wg mnie mam podobny do niego głos :)
Bardzo zależy mi by ktokolwiek przesłuchał moich coverów i dał jakieś porady, szczególnie te negatywne bym wiedział czego się jeszzce muszę uczyć :) Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org