* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 25 marca 2016, 22:51 
Offline

Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 22:15
Posty: 2

Online: 2h 16m 35s
GG: 0
Heyka,
Jestem Dominikiem, a jednym z moich internetowych pseudonimów jest Lilith, którego geneza jest dosyć długa i skomplikowana. Mam obsesje na punkcie śpiewu i spraw około muzycznych. Swą przygodę zacząłem już jakiś czas temu i kończyć jej nie zamierzam - co to, to nie!
Stwierdziłem iż fajnie będzie wkroczyć w - chociażby internetową - społeczność wokalistów i nieco wymienić się doświadczeniami - bo czemuż by nie. ; )


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 14 maja 2016, 07:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 22 stycznia 2013, 20:44
Posty: 3

Online: 1h 22m 15s
GG: 0
Witam,
mam na imię Aga, jak zapewne wszyscy tutaj uwielbiam śpiewać. Robię to dopiero od kilku lat, jestem samoukiem i właśnie nadszedł ten moment, w którym postanowiłam pokazać moje nagrania publicznie, a także wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami z użytkownikami forum. Pozdrawiam wszystkich :)

_________________
https://youtu.be/r7cRz6S6rek


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 17 maja 2016, 12:19 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2016, 11:50
Posty: 19

Online: 3d 2h 2m 16s
GG: 0
Cześć wszystkim. Jestem Angelika. Śpiewam od kiedy tylko pamiętam. W podstawówce pojawiła się szkoła muzyczna, której głównie zawdzięczam dobrze rozwinięty słuch muzyczny, bo gra na fortepianie była dla mnie udręką. Gdzieś tam po drodze udzielałam się w chórze, startowałam w szkolnych konkursach piosenki. Zawsze chciałam grać na gitarze, więc w gimnazjum dostałam pierwszą gitarę. Rozwijałam grę, w międzyczasie amatorsko śpiewałam sobie "pod prysznicem". W liceum załapałam się do zespołu jako wokalistka, bo gitarzystki nikt nie chciał(nadmiar gitarzystów w jednym mieście). Niestety ta przygoda nie trwała długo, bo zakończyła się po jednym występie. Teraz mam 21 lat, nadal się uczę i pragnę rozwijać. Widzę w sobie potencjał, ale brakuje mi motoru napędzającego, nauczyciela i zespołu, w którym mogłabym się spełniać jako wokalistka. Mam nadzieję, że tu znajdę wszelkie inspiracje i pomoce do rozwoju mojego głosu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 23 czerwca 2016, 09:32 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 23 czerwca 2016, 09:12
Posty: 2

Online: 19m 49s
GG: 0
Cześć, może ktoś z Was miałby ochotę przesłać demo i być może załapać się na darmowe nagranie???Czekam na kontakt:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 27 lutego 2017, 14:34 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 27 lutego 2017, 14:25
Wiek: 32
Posty: 2

Online: 49m 49s
GG: 0
Cześć
Mam na imię Rafał i mam 24 lata (jeszcze tylko przez 2 tyg ale zawsze) :) Odkąd pamiętam lubię śpiewać ale nigdy nie pobierałem lekcji śpiewu postanowiłem jednak to zmienić :) Jak każdy mam swoje marzenie i mam nadzieję że kiedyś się spełnią. Zawsze śpiewałem tylko w domu dla siebie ale odkąd moi znajomi zafundowali mi nagranie w profesjonalnym studiu i komentarze były pozytywne stwierdzierm, że czas ruszyć z kopyta hehe :)
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie
Rafał


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 1 maja 2017, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 16:35
Posty: 4

Online: 1h 34m 52s
GG: 0
Cześć wszystkim:)
Mam na imię Maja, mam 20 lat, śpiewam od dawna, ale z różnym skutkiem. Muzyka to dla mnie życie, tak samo jak sztuka, w której się wyspecjalizowałam (stety/niestety).

Dlaczego trafiłam na to forum?
Tak szczerze, to miałam jedną sprawę, i chciałam się poradzić ludzi, którzy coś wiedzą w tej materii. Ale myślę, że zostanę na forum troszkę dłużej;) Może to będzie ubogacające (na pewno!). Miło Was poznać.

A jakie mam marzenie?
Równie szczerze - mieszkać w lesie ze swoim Szarikiem, mężem i dziećmi, malować w własnej pracowni, i koncertować z folkową kapelką:) Ach... Wszystko przede mną!

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org