* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 22 maja 2015, 14:15 
Offline

Dołączył(a): piątek, 22 maja 2015, 12:55
Posty: 1

Online: 4h 26m 6s
GG: 0
Witam! :)
Jestem Piotrek, mam 20 lat, studiuję medycynę, gram na gitarze akustycznej i elektrycznej od około 4 lat, oprócz tego interesuje mnie sporo rzeczy, ale raczej bez sensu jest się o tym teraz wypowiadać ;). Śpiewanie podobało mi się od momentu kiedy po raz pierwszy zabrałem się 'na poważnie' za słuchanie muzyki, ale niestety nie tolerowałem barwy swojego głosu, słyszanego przy próbach nagrań własnych coverów ulubionych wykonawców i zespołów, można powiedzieć, że zamiast tego - zacząłem bawić się gitarą. Nadal interesował mnie wokal, więc od czasu do czasu 'pojęczałem' trochę w domu, ale wszystko zawsze kręciło się wokół gitary, poza tym wiedziałem, że to wątpliwe iż ktoś będzie chciał mnie posłuchać. Nie przedłużając - w końcu doszedłem do wniosku że nawet sam dla siebie chcę nauczyć się dobrze śpiewać. Najczęściej słucham muzyki rockowej i metalowej, ale nie ograniczam się do gatunków - mogę śmiało powiedzieć, że uwielbiam kawałki praktycznie każdego rodzaju. Aktualnie moim 'kamieniem milowym' jest wykonanie coveru utworu Nightfall od zespołu Blind Guardian, czuję się nim niesamowicie zainspirowany. No i nie przedłużając - to by było na tyle! Mam nadzieję, że mój zapał nie okaże się słomiany i w jakiś sposób zadomowię się w tutejszej forumowej społeczności. Pozdrowienia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 22 października 2015, 18:43 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 22 października 2015, 17:41
Posty: 2

Online: 2h 3m 42s
GG: 0
cześć, mam na imię Adam, od 6 lat interesuję się muzyką. Zacząłem od rapu, później poznałem trochę rocka, bluesa i reegae. Piszę własne teksty, bardziej skupiam się na rapie choć nie powiem, że nie lubię sobie pośpiewać coś dobrego jeżeli mam z kim. W zeszłym roku uczyłem się grać na harmonijce i gitarze ale odpuściłem. Aktualnie uczę się podparcia i śpiewu z podparcia tak by mój głos był silny i tak bym nie zdzierał swojego gardła. Pojawiłem się na tym forum bo potrzebuję rad ludzi którzy też pracowali nad swoim głosem i muzyką. Lubię tych którzy mają jakieś pasję i się w nich realizują, jeżeli jest to związane ze sztuką to tym bardziej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 27 października 2015, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 27 października 2015, 16:47
Posty: 7

Online: 7h 57m 31s
GG: 0
Z racji apetytu na większą porcję wyższej sztuki w życiu - budzę swoje struny głosowe do życia. Jestem więc głodna wiedzy, ponieważ samouk ze mnie, i nie licząc podstawówkowych i gimnazjalnych chórków, w żaden sposób nie kształciłam się muzycznie. W chwili kiedy to piszę śpiewam od 3 dni, sama, w pokoju. Na razie jestem na etapie ogromnej fascynacji, przepełniona dobrym nastawieniem, rozgrzewam głos i staram się uczyć wyłapywać błędy. Prawdopodobnie coś tutaj wrzucę, ku pokrzepieniu i konstruktywnej krytyce. Niestety, do dyspozycji mam wyłącznie iPada, który to jest jedynym sprzętem jaki może pomóc mi w podzieleniu się czymkolwiek.

Podobno można śpiewać perfekcyjnie, ton w ton i nieskazitelnie, ale nie potrafić sięgnąć ludzkich emocji, nie móc ścisnąć żadnego serca. To głównie jest moją motywacją - przekaz, operowanie słowem, interpretacją, w efekcie czego płyną łzy, chce się krzyczeć albo płynąć w muzycznym amoku razem z taktem. O to chodzi mi najbardziej.

Dobry wieczór wszystkim!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 27 października 2015, 20:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2011, 16:52
Posty: 455

Lokalizacja: Grudziądz
Online: 29d 10h 3m 55s
GG: 10793951
Kojarzysz z internetów obrazki z tym gościem?
Obrazek
Widzisz, jeśli przychodzisz na forum wokalistyczne z wielkim zapałem do poruszania serc i wylewania najpotężniejszych (lub najbardziej egzaltowanych) emocji...

Możesz się nie bawić zbyt dobrze.

Zauważysz szybko, że na forum szychami są raczej chłodni i stosunkowo wręcz wyrachowani goście, którzy zamiast dużo marzyć o wzruszaniu i życiowym spełnieniu, raczej skupili się na technicznej wiedzy i ciężkim treningu - bo tak to działa.

Wiem, że te słowa są dość cyniczne i mogą brzmieć jak odwodzenie cię od twojego aktualnego artystycznego zapału, ale chodzi mi wyłącznie o to, żebyś sama zdecydowała, czy chcesz się uczyć śpiewać, czy zależy ci tylko na przyjemnym trzepocie w serduszku towarzyszącym twórczemu, emocjonalnemu i sentymentalnemu uniesieniu. Mi na dłuższą metę od zawsze zależało bardziej na drugim i możesz posłuchać w moich próbkach, jak na tym wyszedłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 października 2015, 10:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 27 października 2015, 16:47
Posty: 7

Online: 7h 57m 31s
GG: 0
Ten trzepot serc to wypadkowa techniki i osobistej wrażliwości. Dlatego absolutnie stoję po środku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 października 2015, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2011, 16:52
Posty: 455

Lokalizacja: Grudziądz
Online: 29d 10h 3m 55s
GG: 10793951
Nie nie, mi nie chodzi o trzepot w cudzych sercach odbierających twoją sztukę. Mi chodzi o twoje, bo jak chodzi o cudze to masz słuszność. Ale pytam o to, czy chcesz się uczyć śpiewu czy tylko chcesz własnego artystycznego uniesienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 28 października 2015, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 27 października 2015, 16:47
Posty: 7

Online: 7h 57m 31s
GG: 0
Chcę nauczyć się śpiewu - odnieść wszelkie siniaki, rany i boleści z tym związane, żeby osiągnąć szczebel, gdzie jest ''trzepot cudzych serc.''


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 29 października 2015, 22:21 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 10 września 2013, 16:43
Posty: 275

Online: 65d 4h 58m 58s
GG: 0
Dobrze. Ale tutaj przychodzisz właśnie po to by nie odnieść tych siniaków i boleści.
Pozdrawiam i życzę udanej nauki. :D

_________________
- Nie jesteś złym człowiekiem.
- Owszem, jestem.
- Brakuje ci tego czasem?
- Czego?
- Czegokolwiek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 30 października 2015, 09:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 27 października 2015, 16:47
Posty: 7

Online: 7h 57m 31s
GG: 0
Odniosę je, bo konstruktywna krytyka też zostawia rysy, ale właśnie po to, żeby finalnie ich nie było :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 28 lutego 2016, 12:51 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2016, 12:38
Posty: 2

Online: 4h 58m 59s
GG: 258770
Witam, jestem tu nowa. Mam na imię Kasia, występuję pod pseudonimem scenicznym "Frania". Interesuję się techniką wokalną i cały czas dążę do perfekcji ;) piszę własne teksty od 2008 roku, nagrywam je w sumie od hmmm tak naprawdę to 2012.... Moja historia związana ze śpiewem i tworzeniem muzyki jest dosyć długa i pogmatwana, jeśli chcesz ją poznać - napisz :) W niektórych utworach zdarza mi się również rapować, hehe. Oprócz tego, prowadzę życie "szarego człowieka" - praca, szkoła, dom, spotkania ze znajomymi... ale mimo to nie jest nudno. Dla ciekawych załączam link do mojego fp na Facebooku, gdzie możecie posłuchać moich nagrań i dowiedzieć się o mnie więcej

https://www.facebook.com/FraniaOficjalnie/?fref=ts

Pzdr!


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org