* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 25 listopada 2012, 19:13 
Offline

Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2012, 19:33
Posty: 36

Online: 16h 39m 18s
GG: 0
To teraz czas na mnie, mam na imie Marlena, mam 15 lat, pochodze z zmałej wsi w woj. Lubelskim, mam dużo hobby, moją miłością jest muzyka i rysowanie, natrafiłam na ta strone dzisiaj i jeszcze nie wiem o co w niej chodzi.Moim największym marzeniem jest nauczyć się spiewać i zalożyć zespoł razem z moimi przyjaciolkami które ćwiczą gre na gitarze, Ale oczywiście nie mogło być 4 gitary w zespole a ze ja mam najgłosniejszy głos wiec padło na mnie, wierze że ta strona pomoże mi osiągnąć mój cel:) Kocham rocka! Pozdrawaim^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 31 grudnia 2012, 15:47 
Offline

Dołączył(a): sobota, 29 grudnia 2012, 11:42
Posty: 2

Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 39m 54s
GG: 8420251
Cześć. Robert z tej strony. 39 lat, Sosnowiec. Zarejestrowałem się tutaj ponieważ mam nadzieję znaleźć osobę na wokal do kapeli rockowej. Nie wiem czy to dobre miejsce jeśli chodzi o taką muzykę, ale kto nie szuka ten nie znajdzie. Generalnie jestem gitarzystą a zespół obraca się w mocnym rockowym graniu inspirowanym latami 70-tymi. Jeśli nikt się nie trafi to może znajdę tutaj nauczyciela a jeszcze lepiej nauczycielkę ;-), która mnie wdroży w kwestie wokalne, bo powiem szczerze, że tracimy trochę nadzieję na znalezienie odpowiedniej osoby do takiego grania. Tak czy inaczej może tutaj będzie jakiś odzew.
Pozdrowienia dla wszystkich :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 20 stycznia 2013, 22:24 
Offline

Dołączył(a): sobota, 29 grudnia 2012, 23:26
Wiek: 39
Posty: 118

Lokalizacja: Górny Śląsk
Online: 1d 20h 2m 6s
GG: 0
Od jakiegoś czasu już jestem na forum ale jeszcze się nie przywitałem.
Mam na imię Krzysztof, zgodnie z nickiem jestem farmaceutą. Poza pracą trochę śpiewam, trochę gram na gitarze akustycznej, sporo słucham :). Niestety nie mam żadnej wiedzy muzycznej i do tej pory wszystkiego uczyłem się na własna rękę właściwie na wyczucie. Mam nadzieję, że to forum będzie dla mnie pomocne w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu się, ale też na ile umiem będę się starał pomagać innym. Ja również śpiewam głównie smęty, bo taką muzykę najlepiej czuję. Wolę śpiewać po angielsku niż po polsku, jakoś mi łatwiej to przychodzi. Niedługo mam zamiar zacząć porządne lekcje gitary więc jest szansa że mój poziom muzyczny będzie wzrastał ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 18:04 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 18:02
Posty: 3

Online: 11m 5s
GG: 0
Witam!

Mam na imię Sebastian, wpadłem dowiedzieć się kilku rzeczy w nieskończenie trudnej drodze do nieodstręczania ludzi wokół swoim głosem. Pozdrawiam wszystkich, którzy też podjęli się tego niewdzięcznego zadania oraz wszystkich innych również :-)

cześć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 10:09 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 10:03
Posty: 1

Online: 1h 56m 3s
GG: 0
Hej,
Mam na imię Adrian - 24 lata, jestem z Wlkp.
Od lat gram na klawiszach, marzy mi się założyć zespół muzyczny - typowo weselny, mam wokalistkę, która dla mnie śpiewa imponująco, jednakże i ja chciałbym zacząć lepiej śpiewać. Kiedyś (przed mutacją głosu) śpiewałem super, nie było problemu ze śpiewem. Po mutacji - niestety głos się jakby załamał - pewnie w dużej mierze to kwestia nie śpiewania, no ale chciałbym wspomóc wokalistkę i sam niejako się sobie wokalnie podobać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 28 maja 2013, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 28 maja 2013, 20:56
Wiek: 28
Posty: 119

Online: 5d 6h 42m 51s
GG: 12451446
Również się przywitam, cobym na wsióra nie wyszedł...

Mam na imię Albert i jestem ze świętokrzyskiego. Mieszkam w pobliżu Kielc ( tak, to tam gdzie piździ i noszą scyzoryki ). Aktualnie jestem uczniem I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach i szykuję się na studia Reżyserii Dźwięku, tudzież Inżynierii Dźwięku. Jak ktoś stąd odwiedza również forum gitarzyści.pl to może mnie kojarzyć, mam tam ten sam nick. Na gitarze elektrycznej gram od siedmiu lat i nie mam zamiaru przestawać. Mam zespół, z którym staram się grać doom/progressive metal. Interesuję się literaturą fantasy, RPG, kulturą gothów i muzyką ogólnie; razem z jej teorią, także jak ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś na temat różnorodności gam(skal) i tym podobne to jestem do dyspozycji, chętnie sam pomogę, a nuż się czegoś nauczę. Jeśli chodzi o muzykę jakiej słucham to jestem monotonny - doom/gothic metal, czasem power. Poza ciężką muzą lubię trance z damskim wokalem. Chcę zacząć śpiewać trochę lepiej niż śpiewam teraz, jako że mam półroczne doświadczenie... Konto założyłem na razie by wspomóc się radą lepszych i bardziej doświadczonych, a w przyszlości może nawet wspomóc kogoś.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 10 czerwca 2013, 21:34 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 10 czerwca 2013, 21:26
Posty: 3

Online: 1h 5m 1s
GG: 37807359
Hej wszystkim ;)

Jestem Karolina, mam 20 lat , mieszkam w Gdańsku. Oprócz śpiewu kocham pisać poezję i prozę. Uwielbiam jeździć na rolkach i słuchać muzyki :) moje preferencje idą od opery przez muzykę klasyczną do popu i metalu. Właściwie jedyne gatunki które mnie odrzucają to hip hop i chill out ... no po prostu nie dla moich uszu xD

Jestem jedynaczką ale na pewno nie rozpieszczoną jako ,że mieszkam tylko z mamą (jeszcze). Kocham dobry rosół a za czekoladę dałabym się zabrać do piekła ( zawsze też tam cieplej jest a ja nie znoszę zimna... co z tego że urodziłam się w styczniu? xD)

Ok to tyle z mojej strony, nie chcę tutaj skracać historii życia bo strony by nie wystarczyło.

Pozdrawiam ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 13 czerwca 2013, 07:41 
Offline

Dołączył(a): środa, 12 czerwca 2013, 22:48
Wiek: 31
Posty: 2

Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 3m 45s
GG: 1056012
Cześć Wam :)

Mam na imię Marta, mam 20 lat, obecnie mieszkam w Poznaniu, gdzie studiuję Akustykę, specjalność: Protetyka Słuchu i Ochrona przed Hałasem (żeby ustrzec innych przed moim donośnym głosem <silacz> ). Śpiewam odkąd nauczyłam się mówić - z przerwami, gdy myślałam, że nie umiem śpiewać (de facto nigdy sie specjalnie nie szkoliłam w tym zakresie). Skończyłam Szkołę Muzyczną I st., a do II st. już mnie chcieli, bom stara i zua polityka tam panuje :( Gram na instrumentach dętych - dokładniej wszystkich pochodnych fletu, już od dawien dawna (z 10-12 lat). W szkole nauczyli mnie używać przepony, wiec gdy ją skończyłam zajęłam się gitarowaniem i śpiewem. Po drodze przeżyłam 3 miesięczna przygodę z chórem, ale że nie umiem śpiewać z nut, przygoda szybko się skończyła :c

Oddycham przeponowo, piersiowo, jak trzeba, gardło mam otwarte, umiem używać falsetu czy też flażoletu. Gdy się rozgrzeję mój głos dochodzi do 4 oktaw (chociaż nigdy nie wykonywałam ćwiczeń na poszerzenie skali głosu), ale ostatniej oktawy nie używam, bo zabija. Ze względu na specyficzną barwę głosu śpiewam i gram sporo muzyki folkowej, neofolkowej. Przykłady? Eluveitie, Faun, Omnia, itp.
Ostatnio uczę się śpiewu białego/śpiewokrzyku - w październiku planuję iść na warsztaty, które się odbywają w Poznaniu (gadałam z dziewczyną, która je prowadzi i gra na lirze korbowej <3, co nieco mi pokazała).

Słucham sporo metalu i muzyki folkowej.

To by było na tyle, żeby Was nie zanudzić (jeżeli ktokolwiek to przeczyta :P)


Nieznajomy napisał(a):
Aktualnie jestem uczniem I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach i szykuję się na studia Reżyserii Dźwięku, tudzież Inżynierii Dźwięku.


Też próbowałam, ostrzegam, że do Poznania to 8-9 na 1 miejsce :) Trochę mi zabrakło, ale na chwilę obecna nie żałuję ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 29 czerwca 2013, 12:21 
Offline

Dołączył(a): sobota, 29 czerwca 2013, 12:04
Posty: 2

Online: 9h 27m 58s
GG: 0
Cześć, tu Labrador, przez rodziców nazwany Krzysztofem. Mieszkam i studiuje w Warszawie, (już trzeci rok na studiach), a od niedawna ćwiczę głos, żeby urozmaicić swój wolny czas i wzbogacić świadomość siebie i ciała. Od kilku lat jestem zwolennikiem teorii, że poznawanie własnego głosu jest swoistą podróżą w głąb siebie, która może nas naprowadzić na ciekawe odkrycia. A poza tym śpiewanie, w ogóle zabawa i sprawne kontrolowanie swojego instrumentu przynosi mi ogromną satysfakcję, więc chciałbym to robić jak najlepiej mogę. Choć tak naprawdę jestem na początku drogi. Mam nadzieję, że starczy mi jednak cierpliwości i siły woli, aby w przyszłości móc zaśpiewać ulubione piosenki ulubionego zespołu, Red Hot Chili Peppers. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 8 lipca 2013, 10:09 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2013, 08:12
Posty: 25

Online: 13h 27m 38s
GG: 1612162
Witam jestem Grisza mieszkam w Bytomiu. Wokalistą jestem od ok roku (wcześniej przez wiele lat byłem basistą) ale tak naprawdę to śpiewam od kiedy pamiętam :)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org