* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Tutaj możesz zapytać o konkretną kwestię techniki wokalnej. Najlepiej wraz z pytaniem zamieścić próbkę ukazującą problem.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 29 kwietnia 2015, 15:53 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 01:35
Wiek: 28
Posty: 14

Online: 5d 3h 24m 10s
GG: 0
Nagrałem dzisiaj szybko próbkę jak podrabiam Mylesa Kennedy'ego, szukałem sposobu na te wysokie dźwięki, a naśladowanie próbek z książki CVT mało mi pomogło. Dziwnym trafem coś mi w gardle zaskoczyło i z odpowiednim podparciem byłem w stanie zaśpiewać coś takiego:
https://www.dropbox.com/s/a2hy83hrfzzvos4/Apocalyptic%20Love.mp3?dl=0
No i teraz się zastanawiam czym ja to śpiewam, bo samogłoski wskazują niby na Edge, ale czuję pozycję hold, więc może jednak to Curbing? A może stosuję je zamiennie?
Próbowałem jeszcze brać się za te wysokie dźwięki poprzez MLN ale nie za bardzo wychodzi mi twangowanie na neutralu (zaczyna boleć mnie krtań, zaciska mi się), czy może to być spowodowane za słabym podparciem?
Z góry dzięki za odpowiedź, btw. dawno mnie tutaj nie było, także witam wszystkich ;-)

P.S.
Pytam się jakim trybem to śpiewam, bo jak zaśpiewam np piosenkę pana X, to później nie umiem tego przenieść na piosenkę pana Y i się zaciskam, a tak to sobie poćwiczę z CVT jak będę wiedział czego używam ;-)


Ostatnio edytowano piątek, 1 maja 2015, 19:43 przez maxkwa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 1 maja 2015, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 lipca 2013, 22:52
Posty: 973

Online: 134d 23h 34m 36s
GG: 1397451
Sorry! We can't find that track.

_________________
Pusto.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 1 maja 2015, 19:44 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 01:35
Wiek: 28
Posty: 14

Online: 5d 3h 24m 10s
GG: 0
Poprawiłem linka, nie zauważyłem wcześniej, miałem ustawione na prywatne na soundcloudzie, ale myślałem że jak ktoś ma linka to wejdzie przez niego :P.
Ale właściwie to już rozkminiłem, to jest Edge, nie wiem dlaczego miałem z tym wcześniej taki problem :P.
Jakby ktoś chciał posłuchać to nagrałem całe do podkładu z neta : https://www.dropbox.com/s/ba0twjwevqmwxog/Apocalyptic%20Love%282%29.mp3?dl=0

Muszę poćwiczyć spółgłoski na wysokich dźwiękach, bo jak je robię to mi się gardło zaciska, trochę śmieszne w drugiej zwrotce bez spółgłosek heh, źle rozkminiłem też chórki, ale to w sumie nie ważne bo w sumie to nie nagrywałem tego żeby komuś pokazywać, tylko byłem taki podjarany że mogę to zaśpiewać że na szybko nagrałem xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 10 maja 2015, 22:35 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 23 grudnia 2014, 00:02
Posty: 437

Online: 10d 2h 28m 14s
GG: 0
Kurde, jest moc. Podziwiam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org