* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 24 lipca 2014, 15:54 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 24 lipca 2014, 15:48
Posty: 1

Online: 15m 39s
GG: 0
Teatr Chorea zaprasza do Łodzi na niezwykły warsztat wokalny w ramach festiwalu teatralnego RETROPERSPEKTYWY. Poprowadzi go światowej sławy muzyk, wokalista i nauczyciel William Hannibal Means.

data: 23-25 sierpnia,
godz: 11:00 - 17:00 (z dwugodzinną przerwą)
miejsce: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
koszt: 300zł
Warsztaty są przeznaczone dla profesjonalistów i amatorów.
Informacje i zapisy (do 11 sierpnia) na adres chorea.warsztaty@gmail.com

Pełna wpłata za warsztat musi być odnotowana na koncie bankowym lub w kasie Teatru do 15 sierpnia. Konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 2 dni po otrzymaniu od organizatora maila zwrotnego z potwierdzeniem zapisu na warsztat. Kasa Teatru czynna od pn do pt: g.10-17. adres: Teatr CHOREA, ul. Tymienieckiego 3, pok. nr 12 nr konta bankowego: 30 1060 0076 0000 3200 0092 1568 W tytule przelewu należy umieścić swoje imię i nazwisko oraz nazwisko prowadzącego warsztat.

Słynny uczeń Niny Simone zabierze uczestników warsztatów w wewnętrzną podróż w poszukiwaniu swojego jedynego prawdziwego głosu. Dzięki zastosowaniu wielu technik wokalnych i terapeutycznych, Hannibal potrafi przełamywać bariery psychofizyczne blokujące swobodny przepływ dźwięku. Jego techniki są nieopisywalne a rezultaty niesamowite.

Na koniec trzydniowych warsztatów odbędzie się koncert finałowy/ pokaz pracy całej grupy warsztatowej. W programie pieśni rodowitych Indian Ameryki Północnej, afro-amerykańskie pieśni duchowe, gospel, soul, muzyka etniczna.

Hannibal urodził się i wychował w Okland w Kalifornii gdzie już od najmłodszych lat rozwijał swój talent i był laureatem licznych nagród oraz stypendiów. W końcu osiadł w Wiedniu, gdzie przez 27 lat śpiewał i studiował u największych w Europie mistrzów wokalu. Został również protegowanym Niny Simone. Od wielu lat prowadzi swoje warsztaty na całym świecie.
O Hannibalu mówiono już, że jest dżinem z lampy Alladyna, Czarnym Łabędziem, jednym z Trzech Króli. Widząc jego jedwabne szaty, naszyjnik z bursztynów i ogoloną głowę, ludzie pytają, czy jest buddystą, sufim, czy szamanem, na co On odpowiada: „Jestem wszystkimi tymi osobami i nie jestem żadną z nich... JESTEM i ISTNIEJĘ!” Hannibal jeździ po świecie ze swoim warsztatem „Sing Open Your Heart” (śpiewaj i otwórz serce), podczas którego z serdecznością i empatią zaprasza uczestników we wspólną podróż do głębi prawdziwego siebie za pośrednictwem własnego głosu. Kiedy ktoś życzy Hannibalowi miłego dnia, z błyskiem w oku odpowiada śpiewnie „To ja jestem pięknym dniem!” :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org