* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 24 października 2011, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 21 maja 2011, 18:46
Wiek: 23
Posty: 404

Online: 77d 22h 8m 22s
GG: 0
Temat nietypowy przyrównując do innych w tym dziale, ale chyba wybrałam najodpowiedniejsze dla niego miejsce. Chyba. ;p

Sprawa wygląda tak, że śpiewam zupełnie od niedawna - jakoś w maju był mój pierwszy poważniejszy kontakt ze śpiewem. Od października, kiedy to poszłam na studia, nie mam już właściwie gdzie i jak śpiewać.
Nauczyciel odpada ze względu na brak finansów.
Uczelniany chór odpada ze względu na odmienny styl muzyki i zbyt wysoki dla mnie poziom.
Pozostałam więc sama... ale nie chcę tego tak zostawiać. :D
Szukam nie tyle zespołu, bo zbyt słaba jestem na publiczne występy, co ludzi z Gdańska (lub okolic jak ktoś lubi dojeżdżać), którzy również chcieliby się podszkolić w śpiewie, grze (albo może podszkolić kogoś?). Coś na wzór "koła zainteresowań", żebyśmy mogli razem się spotykać, podziałać, pouczyć od siebie nawzajem, z czasem może stworzyć zespół. Szukam głównie możliwości dla siebie, ale jeśli znajdą się osoby podobne do mnie - można razem coś podziałać.
Wszelkie propozycje, sugestie, oferty, wszyscy zainteresowani śpiewacy, muzycy, zaawansowani, początkujący, chcący zacząć - zapraszam do odezwania się do mnie na pw. : )


Ostatnio edytowano poniedziałek, 24 października 2011, 19:56 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Tu będzie chyba lepiej widoczny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 30 października 2011, 19:43 
Offline

Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 18:51
Posty: 30

Online: 23d 15h 56m 42s
w sumie ja bym sie na cos takiego pisal, wokalnie jeszcze kuleje ale mam duze doswiadczenie jesli chodzi o gitare moglbym kogos poduczyc, udostepnic pojemnosciowke do ewentualnych nagran, fajna sprawa jakby zebrac troche ludzi i odpowiednie miejsce, w kupie zawsze razniej


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 1 listopada 2011, 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 21 maja 2011, 18:46
Wiek: 23
Posty: 404

Online: 77d 22h 8m 22s
GG: 0
Hej, fajnie, że piszesz. ; ) Jesteś drugą osobą z forum. Odezwij się do mnie na gg, wysłałam Ci numer prywatną wiadomością.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 maja 2012, 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 21 maja 2011, 18:46
Wiek: 23
Posty: 404

Online: 77d 22h 8m 22s
GG: 0
Spotykamy się w poniedziałki wieczorami, teraz dojdzie czwarta osoba. Niestety sala jest na tyle mała, a czas na tyle ograniczony, że nie ma możliwości upchnąć więcej osób w ten dzień. Jednak wciąż jesteśmy otwarci na wszelkie zainteresowane osoby, tym bardziej, jeśli dysponują one solidniejszym warsztatem, wolnym domem/innym miejscem do śpiewania lub jakimś sprzętem. :) Ale wystarczą też szczere chęci, by chcieć śpiewać, coś się wymyśli, by każdy miał taką możliwość. ;)

EDIT 28.05.2012
Podbijam temat! Od wakacji pewnie miałabym więcej czasu. Ogólnie 1-3 osoby by się znalazły. Tylko miejsca brak.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 maja 2012, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 21 maja 2011, 02:02
Wiek: 33
Posty: 22

Lokalizacja: Gdańsk
Online: 5d 20h 14m 25s
Ej, ja wbrew pozorom dalej żyję, tylko pon mi nie pasował zupełnie odkąd zaczęły mi się lab od połowy sem, a teraz od 2 tyg nie śpię prawie, bo mam zaliczenia i sesję :D ale po środzie mam wolneeee i chatę wolną do 6.06, więc generalnie tylko chętnych potrzeba


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 28 maja 2012, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 21 maja 2011, 18:46
Wiek: 23
Posty: 404

Online: 77d 22h 8m 22s
GG: 0
do 6 to mało.
Salki w pon i tak juz nie mamy od jakiegoś czasu. ;p
A te 1-3 osób, to brałam pod uwagę właśnie nas i Lukeeeba, Nikogo więcej nie ma.
A w czerwcu tracisz wolne miejsce, więc zaś wracamy do punktu wyjscia


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org