* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 13 lutego 2022, 09:44 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 11 czerwca 2017, 16:24
Posty: 62

Online: 4d 8h 14m 4s
GG: 0
Hej,

Kolejne nagranie zrealizowane na totalnym spontanie. Ledwo co wstałem, nadal rozczochrany ale postanowiłem usiąść do pianina zagrać coś i włączyłem kamerę w telefonie. Przyznam, że to bez rozgrzewki, tekst jeszcze mi się pomylił, ale byłem jakiś taki bardzo rozluźniony co akurat wyszło na plus. Zwykle się spinam co jest problemem a tutaj chyba nawet nie zdążyłem jeszcze. Tak więc postanowiłem się podzielić tym nagraniem.

https://drive.google.com/file/d/19BTeWY ... 6uJwP/view

Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 18 lutego 2022, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Brzdąkasz tu dużo fajniej niż śpiewasz. Słychać, że masz fajny feeling w paluchach :)

A śpiew to średnio jak na Ciebie, ani nie tragicznie, ani niezbyt dobrze. Zastanawia mnie cel wstawiania do oceny nagrań bez przygotowania - liczysz na fuks? :) Pytam poważnie. Dzielenie się jest miłe, ale oceny jakiejś świetnej chyba nie oczekujesz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 24 lutego 2022, 18:07 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 11 czerwca 2017, 16:24
Posty: 62

Online: 4d 8h 14m 4s
GG: 0
Sprawa jest bardzo prosta. Jestem perfekcjonistą. A mój wokal jest daleki od perfekcyjnego, więc aby w u głowie sobie to usprawiedliwić wrzucam niechlujne nagrania, gdzie wcale nie próbowałem żeby było idealnie. Bo prawda jest taka, że nie umiem idealnie, dużo mi brakuje do tego i irytuje mnie to ponieważ np. gra na instrumentach nie sprawia mi takim problemów. Jakby nic mi nie wychodziło to bym sobie po prostu odpuścił, a tak to wiem, że mogę tak zrobić aby było dobrze, ale muszę jeszcze gdzieś to znaleźć.

Tak czy inaczej, wrzucam w takim razie nagranie z dzisiaj najlepsze na jakie mnie stać póki co:
https://drive.google.com/file/d/1kv-Fnu ... sp=sharing


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org