* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 16 maja 2019, 13:54 
Offline

Dołączył(a): piątek, 18 września 2015, 16:46
Posty: 194

Online: 16d 22h 5s
GG: 0
Witam, proszę o ocenę tego mojego coveru bardzo pięknej ukraińskiej pieśni pid dubynoju pid zelenoju :
https://www.youtube.com/watch?v=rYJvdpnH_00


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 16 maja 2019, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Pieśń piękna, ale w Twoim wykonaniu niestety nie da się tego słuchać, jak zwykle zresztą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: środa, 10 czerwca 2020, 14:58 
Offline

Dołączył(a): piątek, 18 września 2015, 16:46
Posty: 194

Online: 16d 22h 5s
GG: 0
Mówisz, że to takie złe wykonanie, a ostatnio pochwalił mnie jeden taki muzyk co ma zespół i gra na weselach, że to jest bardzo dobre powiedział mi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 11 czerwca 2020, 19:19 
Offline

Dołączył(a): sobota, 20 listopada 2010, 22:50
Wiek: 37
Posty: 500

Online: 14d 20h 21m 26s
Siemanko. Ja może Ci powiem co myślę. Przesłuchałem niejedno Twoje nagranie. I Choć śpiewasz niemało to robisz znikome postępy. Wstawiasz nagrania bardzo często żeby się pochwalić a nie żeby zasięgnąć informacji... Nie pracujesz nad sobą. Taki jest MOIM ZDANIEM FAKT. I myślę że nie raz ludzie próbują Ci to tutaj powiedzieć. Oczywiście nie chcę żebyś czuł się pokrzywdzony w jakikolwiek sposób.

Stwierdzam to na podstawie nagrań jakie wrzucasz i czego oczekujesz. Moja wiedza na temat śpiewania w głównej części opiera się na pracy nad sobą doświadczeniu wielu próbach jak i również rozmowie z wieloma uczestnikami tego forum... Swojego czasu bywały tutaj bardzo burzliwe dyskusję na różne tematy ale dzięki tym wszystkim ludziom udało mi się dokonać bardzo bardzo bardzo wielu interesujących odkryć których niejeden nauczyciel nie jest w stanie przekazać jeśli ktoś sam ich nie odkryje. Lub nie będzie uczyć z różnych powodów...


Chciałbym pozdrowić też tych wszystkich którzy się przyczynili do tych sukcesów które udało mi się osiągnąć i podziękować Administracji i innym uczestnikom.


Tobie natomiast życzę żebyś wkońcu się wziął za siebie... Dojrzał w sobie to co chcesz osiągnąć. Skupił się nad tym i zabrał się za robotę... Ja osobiście prócz wielkiej frajdy jaką sprawia mi śpiewanie. To bardzo ciężko pracuję nad swoim głosem cały czas... Chcąc osiągnąć rzeczy do których mój delikatny głos nie jest stworzony. Przełamywać bariery i rozumieć swój głos coraz bardziej by przekazać jeszcze bardziej co mam światu do powiedzenia...

Zamiast bronić się komentażąmi "Mówisz, że to takie złe wykonanie, a ostatnio pochwalił mnie jeden taki muzyk co ma zespół i gra na weselach, że to jest bardzo dobre powiedział mi."

Pokaż na co naprawdę Cię stać.... Bo na staż jaki masz już tutaj uważam osobiście że jest słabo. I że stoisz w miejscu.

I czekam na dzień w którym Cię pochwalę i powiem z dużą szczegółowością.

Pozdrawiam i życzę zdrówka Tobie oraz pozostałym forumowiczom.

Sukcesów i MOCY !!! ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org