* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 29 października 2018, 20:02 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2016, 23:35
Posty: 272

Online: 6d 17h 9m 25s
GG: 0
Jakieś opinie zawsze mile widziane :
https://www.youtube.com/watch?v=_zqzvgwYrt4


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 30 października 2018, 00:19 
Offline

Dołączył(a): sobota, 2 lipca 2016, 02:40
Posty: 97

Online: 16d 8h 46m 27s
GG: 0
No dobra z racji tego że nie chce być taką dupą wołową jak reszta, która wyświetl post ale szkoda im opuszków palców aby napisać opinie.
To jest akurat moja ulubiona piosenka do ćwiczeń middle note, która nie jest tak prosta jak może się wydawać
Co mi się pierwsze rzuca w uszy to angielski, ale wywalone w niego.
Nastepnie leciutki przester w głosie, ale to pewnie mikro.
Chyba tam jakieś załamanie w głosie albo kogut był koło 0:20 bodajże
I nie rozumiem po co tak rozjaśniasz końcówki w refrenie? Jakoś harry tego nie robi i brzmi to o wiele lepiej.
https://www.youtube.com/watch?v=5GFtYgFRkx4
Ale mogę ci powiedzieć że jakbyś śpiewał na jakimś karaoke to pewnie jakieś majtki owalone kiślem leciały by w twoją strone :D I nie mam na myśli kiślu Dr Oetkera


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 30 października 2018, 02:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Na karaoke też publiczność nie jest aż tak mało wymagająca :)

Moim zdaniem natrafiłeś na poziom, którego nie udaje Ci się przeskoczyć. Od dawna śpiewasz w miarę fajnie i nic ponad. Nigdy nie zaskoczyłeś mnie ani sekundą swojego śpiewania, potrzeba Ci chyba dobrego nauczyciela. Jarek Gil trafnie w innym wątku poruszył sprawę precyzji. To jest dla Ciebie słowo-klucz. Brakuje Ci precyzji. Niby wszystko jest okej, ale te nieszczęsne podjazdy do nut rujnują efekt. No i emocji nie ma jak zwykle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 30 października 2018, 16:53 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2016, 23:35
Posty: 272

Online: 6d 17h 9m 25s
GG: 0
Bear napisał(a):
Na karaoke też publiczność nie jest aż tak mało wymagająca :)

Moim zdaniem natrafiłeś na poziom, którego nie udaje Ci się przeskoczyć. Od dawna śpiewasz w miarę fajnie i nic ponad. Nigdy nie zaskoczyłeś mnie ani sekundą swojego śpiewania, potrzeba Ci chyba dobrego nauczyciela. Jarek Gil trafnie w innym wątku poruszył sprawę precyzji. To jest dla Ciebie słowo-klucz. Brakuje Ci precyzji. Niby wszystko jest okej, ale te nieszczęsne podjazdy do nut rujnują efekt. No i emocji nie ma jak zwykle.

Możliwe, bo wcale nie ćwiczę, śpiewam raz na 3 tygodnie na weselu i na tym się kończy moje śpiewanie, w domu rzadko, bo dużo pracuje, a jakoś ciągnie mnie do samej gry instrumentalnej na gitarze, myślę nad kupnem u kogoś kilku lekcji śpiewu, a tak po za tym to może i odbiór byłby lepszy jakby mi się w końcu udało odpalić mój mikrofon, bo to co wrzucam zbierane jest prostą kamerką smartfona huawei p8 lite. Dzięki za opinie !!!
Facepalm napisał(a):
No dobra z racji tego że nie chce być taką dupą wołową jak reszta, która wyświetl post ale szkoda im opuszków palców aby napisać opinie.
To jest akurat moja ulubiona piosenka do ćwiczeń middle note, która nie jest tak prosta jak może się wydawać
Co mi się pierwsze rzuca w uszy to angielski, ale wywalone w niego.
Nastepnie leciutki przester w głosie, ale to pewnie mikro.
Chyba tam jakieś załamanie w głosie albo kogut był koło 0:20 bodajże
I nie rozumiem po co tak rozjaśniasz końcówki w refrenie? Jakoś harry tego nie robi i brzmi to o wiele lepiej.
https://www.youtube.com/watch?v=5GFtYgFRkx4
Ale mogę ci powiedzieć że jakbyś śpiewał na jakimś karaoke to pewnie jakieś majtki owalone kiślem leciały by w twoją strone :D I nie mam na myśli kiślu Dr Oetkera


Co to jest ten kogut, bo ja nie w temacie, angielski rzeczywiście przekombinowany, chyba za szybko się porwałem na tekst który tego samego dnia pierwszy raz przeczytałem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 30 października 2018, 22:10 
Offline

Dołączył(a): sobota, 2 lipca 2016, 02:40
Posty: 97

Online: 16d 8h 46m 27s
GG: 0
Koguty to podjazdy do dźwieku właśnie.
Musisz uważać bo wiekszość nauczucieli wyciąga z ludzi kase i daje durne ćwiczonka po których jest zerowy progres.
A żaden nawet najlepszy nauczyciel nie otworzy ci gardła i sprawi że bedziesz trafiał czysto w dżwiek płynnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 1 listopada 2018, 11:59 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2016, 23:35
Posty: 272

Online: 6d 17h 9m 25s
GG: 0
Dzięki za odpowiedź kolego :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org