* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 28 lipca 2018, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2018, 13:46
Posty: 1

Online: 13m 17s
GG: 0
Witajcie. Jestem tu nowy, więc najpierw skrobnę kilka słów o sobie.
Jestem Tomek; Jakieś 10 lat temu, kiedy miałem już trochę ogarniętą gitarę, stało się to, co było nieuchronne. A mianowicie zafascynowany m. in. Bobem Dylanem i Royem Orbisonem zacząłem próbować swoich sił w śpiewie.
Pojęcie na ten temat miałem blade, z miejscem do ćwiczeń też było ciężko, więc początki nie były dobre.
Potem jednak nastąpiła przeprowadzka do dużego domu z fajną piwnicą z łukowym sklepieniem. Mając miejsce, gdzie mogłem drzeć japę bez ograniczeń, zacząłem poważniej interesować się tematem. Różne filmiki na YT, kursy i porady od znajomych muzyków pozwoliły mi rozwijać swój wokal. Czasem zdarzyło mi się wystąpić na jakiejś małej imprezie albo coś nagrać, ale ogólnie nie lubiłem brzmienia swojego głosu (mam wysoki i "delikatny", a chciałbym na odwrót).
Zresztą nie przepadam za nim do dzisiaj. Mimo to, nadal trwam w ćwiczeniu śpiewu, teraz już z Kenem Tamplinem (którego uważam za najlepszego coacha w sieci).

Chciałbym poprosić o fachową ocenę jednego z moich świeższych nagrań. Jest to nagranie typu one man band, czyli wszystkie głosy są "podłożone" przeze mnie ;).

Z tego co sam słyszę, są problemy z "wyciąganiem" niskich dźwięków i nosowością na wysokich. Na razie nie wiem, jak z tym walczyć.

https://vocaroo.com/i/s04FWsdvYkuC


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org