* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 29 stycznia 2018, 08:48
Posty: 39

Lokalizacja: Zielona Góra
Online: 1d 4h 52m 4s
GG: 0
Pomieszałem słowa itd, ale sprawdzalem nowe softboxy i zrobiłem próbne nagranie, więc czemu nie Queen?

https://youtu.be/JDav4bwc5_o


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 22:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Fajnie zaśpiewane, choć tyłka mi nie urwało. W zasadzie jedyny zarzut to znowu te górki. Przy większych interwałach często nie wskakujesz na właściwy dźwięk. Rzuca się to w uszy, bo reszta jest czysta.

Swoją drogą, mam takie dwie dygresje na temat tytułu filmiku. Po pierwsze, Polacy notorycznie piszą "polish" zamiast "Polish". To, że po polsku przymiotniki pisze się małą literą, nie znaczy, że w każdym innym języku również. Daje to śmieszny efekt, bo po angielsku istnieje słowo "polish", które ma kilka innych znaczeń, różne pochodne połysku i polerowania. Druga jest taka, że chyba tylko Polacy tak podkreślają swoje pochodzenie. Po co to? Kogo to obchodzi? Jakbyś był z Rosji czy Mołdawii to by coś zmieniło? Jest w nas - Polakach - taki jakiś niezdrowy miks kompleksów i źle pojętej dumy narodowej. Mnie to raczej żenuje, kiedy widzę "Polish guy/girl" coś tam, a jak jeszcze do tego "polish guy" to już kisnę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 16 lutego 2018, 07:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 29 stycznia 2018, 08:48
Posty: 39

Lokalizacja: Zielona Góra
Online: 1d 4h 52m 4s
GG: 0
A może ktoś przez to gdzieś będzie musiał spojrzeć na mapę gdzie jest Poland, kto wie?

Masz rację co do dużej litery - poprawione, dzięki


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 16 lutego 2018, 09:01 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 21 stycznia 2018, 19:58
Posty: 22

Online: 15h 6m 19s
GG: 0
Słuchałam dziś rano przy kawie, następnie po przyjściu do pracy. Robisz świetne wrażenie przede wszystkim barwą i dobrą techniką. Popełniłeś także legendarny utwór, więc gratuluję odwagi :) Dla mnie jesteś niemal "produktem gotowym" ;) Są i emocje, choć przed kamerą o nie trudno.
Jedyne, co odrobinę ujmuje, to śpiewając do dynamika znacznie lepiej wybrzmisz, gdy nie uciekniesz na boki przy mocniejszych dźwiękach, choć zdaję sobie sprawę, że z instrumentem nie jest łatwo :)
Pozdrawiam
M.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 16 lutego 2018, 09:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 29 stycznia 2018, 08:48
Posty: 39

Lokalizacja: Zielona Góra
Online: 1d 4h 52m 4s
GG: 0
Tak szczerze to dzięki za merytoryczną krytykę. Ja mam niestety tak, że jak mi się coś nie podoba, to w ogóle nie komentuję, a na takim forum, to trzeba się wypowiadać. Trudne interwały ćwiczę i będę nadal ćwiczyć, pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 16 lutego 2018, 09:22 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 21 stycznia 2018, 19:58
Posty: 22

Online: 15h 6m 19s
GG: 0
Napisałeś to troszkę tak, jakbym oczekiwała komentarza z Twojej strony. Zupełnie niepotrzebnie, bo tak, jak piszesz- nie ja decyduję o tym jakie są czyjeś gusta. Nie mniej Ciebie chętnie jeszcze posłucham.
Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 16 lutego 2018, 11:13 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:19
Wiek: 32
Posty: 1868

Online: 186d 12h 51m 21s
Podoba mi się wykonanie. Brzmisz profesjonalnie. Pewnie prowadzone dźwięki, czysto i stabilnie. Trzeba też pochwalić, że zrobiłeś numer po swojemu, jest dużo emocji i potrafisz równocześnie grać i śpiewać.

Jedyne, co troszkę razi to realizacja nagrania. Musisz lepiej dostosowywać czułość mikrofonu, żeby nie było przesterów na mocniejszych dźwiękach. Spróbuj dać sobie na wzmacniaczu słuchawkowym głośniej i zmniejsz czułość mikrofonu. Zawsze zbyt cichy track można wzmocnić, a przesteru się nie naprawi.

Ogólne wrażenie: bardzo, bardzo dobrze :)

_________________
Lekcje śpiewu przez Skype! (kontakt: prywatna wiadomość)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 16 lutego 2018, 11:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 29 stycznia 2018, 08:48
Posty: 39

Lokalizacja: Zielona Góra
Online: 1d 4h 52m 4s
GG: 0
Nie jest to przester na mikrofonie. Nagrane było w odpowiednich poziomach. Brud zrobiłem saturacją i compresją na BUSie w miksie. Zamierzony efekt, może ciut przesadzony


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org