* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Nie, bo tamto konto usunąłem już dawno. Pisałeś w samych superlatywach i że ktoś kto śpiewa jak ja, ma prawo do krytyki. No ale jak widać wyparowało z głowy. A zresztą co to ma do rzeczy? Nawet gdybym śpiewał jak ostatnia żaba to mam prawo do swojego zdania, tym bardziej że jak widać nie zasypuję forum słabymi nagraniami. Zamiast tracić energię na pocieszanie się, potrenuj śpiewanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 14:28 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2016, 23:35
Posty: 272

Online: 6d 17h 9m 25s
GG: 0
Stary, nie chodzi tylkoo o mnie, bo ty tu niemal wszystkim piszesz swoje uwagi (niczym największy znawca ) chodzi o to że komentujesz wszystko co się rusza w tym dziale, niemal każdy twój komentarz to uwagi rodem wyjęte z Elżbiety Zapendowskiej, nie wszystkie zresztą trafne, ktoś myśli sobie po twoim komentarzu, rzucam śpiewanie, skoro tak mi gość napisał, a to tylko opinie jednej osoby, często subiektywna, ja nie ćwiczę na tyle wokalu, bo mnie bardziej interesuje sama gra instrumentalna, wokal traktuje jako dodatek, bo nigdzie prócz forum z tym nie wychodzę i raczej nie zamierzam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
No wybacz, że jestem tylko jedną osobą, a się nie roztroję. O co Ci chodzi w sumie? Czy to moja wina, że prawie nikt inny tu nie pisze? To, że piszę konkretne opinie zamiast "fajnie" albo "gupio" to raczej zaleta na forum. Jak Ci tak wygodnie to proszę bardzo - przyjmij, że się nie znam i że w rzeczywistości jesteś drugim Eltonem Johnem. Możesz się ze mną nie zgadzać (czego jakoś nigdy nie zauważyłem), ale nie odbieraj mi prawa głosu. Co za typ :D

Podaj mi przykłady, gdzie ktoś śpiewał wg Ciebie świetnie, a ja napisałem, że nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 14:47 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2016, 23:35
Posty: 272

Online: 6d 17h 9m 25s
GG: 0
po prostu nie rozumiem niekiedy komentarzy od Ciebie, wrzuciłem swoje nagranie na forum z wokalistami, gdzie nie jechali w każdym komentarzu po mnie jak tutaj, w sensie mówili że jest potencjał w głosie, tylko technicznie jeszcze szwankuje, ty za każdym razem piszesz mi, że brzmię słabo, więc jak się mam do tego wszystkiego odnieść ? może gdybym zainwestował w lepszy sprzęt i wrzucił lepszą jakościowo próbkę to odbiór byłby inny, nie wiem co o tym myśleć ???


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Na które forum wrzuciłeś, jeśli mogę wiedzieć? Tylko nie mów, że iSing.

Bierzesz bardzo do siebie słowa krytyki, a może spróbuj je polubić i się do nich przyzwyczaić? Śpiewanie to nie jest temat, gdzie jest czerń i biel (no chyba, że jaśminowa czerń :P). Poza tym ktoś napisze Ci jak do amatora i pochwali każdą trafioną nutę, a ktoś inny jak do osoby, która chce śpiewać super.

Trochę mnie zabolało, że piszesz do mnie jak do kogoś, kto "się nie zna" (cokolwiek to znaczy w muzyce). Z aktywnych forumowiczów jestem chyba osobą, która najmniej się wymądrza w sprawach technik wokalnych, bo nawet nie uznaję takiego podejścia. Jeśli coś brzmi dla mnie źle, to mówię o tym jako o zjawisku, a nie używam słów z kosmosu próbując kogoś zmusić do innego odczuwania.

Kupno sprzętu to na pewno dobry pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 14:58 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2016, 23:35
Posty: 272

Online: 6d 17h 9m 25s
GG: 0
Ja nie powiedziałem że się nie znasz, tylko niekiedy za ostro krytykujesz, forum z facebook około 16 tys ludzi, wielu się zna, prowadzi warsztaty wokalne, śpiewa zawodowo itp nazwa grupy Wokalista, wokaliści, nauczyciele śpiewu, warsztaty, chóry, zespoły wokalne


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 15:05 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 21 stycznia 2018, 19:58
Posty: 22

Online: 15h 6m 19s
GG: 0
Wokalista24 napisał(a):
Ja nie powiedziałem że się nie znasz, tylko niekiedy za ostro krytykujesz, forum z facebook około 16 tys ludzi, wielu się zna, prowadzi warsztaty wokalne, śpiewa zawodowo itp nazwa grupy Wokalista, wokaliści, nauczyciele śpiewu, warsztaty, chóry, zespoły wokalne


Ja gdy tam wrzuciłam próbkę, to mnie objechali mnóstwem technicznych błędów od emisji po sylabizowanie :( pomimo, że napisałam, ze się uczę dopiero od czerwca 2017. Ale to było jakieś dwa miesiące temu. Wydaje mi się, że wszystko zależy od próbki. I nie broniąc, ani nie chwaląc wg mnie Beer chce dobrze i nie piszę tak, bo akurat mnie negatywnie nie skrytykował :)
Dobra, juz się nie wtrącam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Co to za forum facebookowe? Może sam tam coś wrzucę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 15:09 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 31 stycznia 2016, 23:35
Posty: 272

Online: 6d 17h 9m 25s
GG: 0
luz, będę śpiewać dalej bo lubię i żadna opinia tego nie zmieni, napisali mi że mam barwę pod śpiewanie ballad, Michael buble np że barwowo coś w ten deseń, wielu czepiało się intonacji, że w końcówkach odpuszczam przeponę, nie wytrzymuje końcówek i się chwieje intonacyjnie co jest akurat prawdą. Wpisz nazwę grupy podałem u góry, ktoś cie tam doda przecież.


Ostatnio edytowano czwartek, 15 lutego 2018, 15:11 przez Wokalista24, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 15 lutego 2018, 15:10 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 21 stycznia 2018, 19:58
Posty: 22

Online: 15h 6m 19s
GG: 0
Grupa na fb, tak jak pisze wokalista24: Wokalista, wokaliści, nauczyciele śpiewu, warsztaty, chóry, zespoły wokalne :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org