* Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 



Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapamiętaj mnie

Regulamin działu


Wzór tworzenia wątku:
[Wykonawca] - [Tytuł piosenki], ewentualnie [Użytkownik] - [piosenka autorska], [Wykonawca] - [Tytuł 1, Tytuł 2...]
Przykłady:
[Linkin Park] - [Numb], [Jaco91] - [Mój song], [Coma] - [System, Sierpień, Święta]

Wątki niezatytułowane według powyższego wzoru będą usuwane!



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 12 września 2017, 18:20 
Offline

Dołączył(a): piątek, 8 stycznia 2016, 08:43
Posty: 11

Online: 31d 3h 39m 58s
GG: 0
Prosze o oceny :) Wiem, ze kwadratowy angielski - nad czym pod tym wzgledem glownie powinienem sie skupic? Momentami tez wypadam z rytmu, w szczegolnosci zbyt pozno wchodze fragmentami.

https://soundcloud.com/rushoff/make-it-rain

Nad czym ogolnie sie skupic przy nauce spiewu? Co najbardziej boli ogolnie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 12 września 2017, 18:43 
Offline

Dołączył(a): sobota, 2 lipca 2016, 02:40
Posty: 97

Online: 16d 8h 46m 27s
GG: 0
Zaraz ci Bear rozjaśnić co jest źle.
A od siebie powiem, chyba masz dobry sprzęt do nagrywania co?


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: wtorek, 12 września 2017, 19:07 
Offline

Dołączył(a): piątek, 8 stycznia 2016, 08:43
Posty: 11

Online: 31d 3h 39m 58s
GG: 0
Facepalm napisał(a):
Zaraz ci Bear rozjaśnić co jest źle.
A od siebie powiem, chyba masz dobry sprzęt do nagrywania co?


Akurat nie jest moj, ale dzieki, przekaze dalej :P Chetnie tez wyslucham ogolnie opinii dotyczacych odsluchu - nie musza zwracac uwage na technikalia tylko


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 18 września 2017, 00:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2016, 23:11
Posty: 315

Online: 19d 1h 10m 54s
GG: 0
Świetnie się Ciebie słucha! Uwielbiam takie wokale. Ty cały jesteś muzyką, Twój głos to nośnik emocji. Mówiąc wprost: masz po prostu talent.

A technicznie jest dużo do poprawy, ale talent do przekazywania emocji jest ważniejszy, więc nie traktuj moich uwag jako zniechęcaczy. Pracuj dalej.

A do poprawy jest, jak sam zauważyłeś, angielski. Nie wiem czy jest sens, żebym Ci mówił co jest źle po kolei, bo całość jest mniej lub bardziej "nieprawidłowa". Pytanie tylko czy chcesz się tego pozbywać, bo dla słuchaczy z zagranicy to też buduje dodatkowy klimat, a Twoja wymowa aż tak nie razi. No, może trochę. Uważaj tylko na samogłoski, żeby przypadkiem nie wymawiać niezamierzonych słów. A wymawiasz, bo Ty śpiewasz piosenkę "Make eat rain", a nie "Make it rain". Spółgłoski w Twoim wykonaniu są trochę ordynarne, nie ma w nich lekkości i płynności.

Nad skalą też mógłbyś popracować, żeby się nie siłować z tymi górkami, choć to też nie jest dla mnie czynnik dyskwalifikujący.

Dzięki za wrzucenie nagrania. Utalentowanych wokalistów można poznać już po kilku sekundach. Nawet gdy technicznie sporo elementów zgrzyta, to i tak wiadomo, że to jest to.


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 18 września 2017, 09:32 
Offline

Dołączył(a): piątek, 8 stycznia 2016, 08:43
Posty: 11

Online: 31d 3h 39m 58s
GG: 0
Dzieki za opinie - jest bardzo budujaca :) Fajnie, ze nagranie sie podoba.. jezeli chodzi o te gory - nad czym powinienem sie skupic zeby dodac im lekkosci? Czego tu glownie brakuje? Podparcia? Czy moze przekierowac samogloski jakos troche inaczej? Jezeli natomaist chodzi o akcent - wiem, ze nigdy idealnie nie bedzie.. wiec jezeli moglbys tylko napisac o najwazniejszych bledach etc, to bede mega wdzieczny! (pomijajac wlasnie make eat rain :D)


Góra
 Zobacz profil  
 
 
Nieprzeczytany postNapisane: poniedziałek, 25 września 2017, 09:09 
Offline

Dołączył(a): piątek, 18 września 2015, 16:46
Posty: 194

Online: 16d 22h 5s
GG: 0
Super, bardzo dobre wykonanie, fajna barwa i czysto, angielski bardzo dobry według mnie. Z ciekawości jakiego sprzętu używasz, że masz taki czysty dźwięk?


Góra
 Zobacz profil  
 

Drukuj 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

 * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj   * Zaloguj 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2010 & SEO Group
TMOL Style by NinhAnh Update by Luzaki.org